Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy lehetett az, hogy a...

Hogy lehetett az, hogy a vakbélműtétje után 2 héttel Cseh Laci már edzhetett?

Figyelt kérdés

[link]


A cikk írja: A műtét után két héttel végre visszatérhetett a medencéhez

Ezzel ellentétben mindenkitől azt hallottam, hogy az ilyesmi műtétek után 6 hetet is ki kell hagyni a sportban, még ha laparoszkópos műtétről is lehetett szó. Miért van az, hogy az élsportolók már ilyen hamar gond nélkül edzhetnek, más halandó ember meg nem?


2021. jún. 27. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan veszed a 6 hetet, nálunk laporoszkópos műtét után 3 héttel már nyugodtan lehetett sportolni.

Azt tegyük hozzá, hogy Cseh Laci nem edz "gond nélkül". Még nem szabad megerőltetnie magát, óvatosan kezdték újra az egész alapozást...

2021. jún. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azert mas egy atlag ember es egy elsportolo turokepessege, regeneralodasi ideje. Valaki pl. faradasos toressel is atletikazott, de olimpian is lett mar masodik bokatorott jegkoris. Gipsszel is valaki hetekig fekszik, mas meg ugyanugy sportol (felteve, hogy a keze tort el, nem a laba). De labmutet utan is mentek mar vissza meg rogzitobe gimnasztikasok az edzoterembe. A vakbelgyulladasnal meg valakit 2 nap utan kiengednek, valaki meg majdnem ott marad, ha soka jonnek ra, komplikalt, perforadolott, hashartyagyulladas, raferdozodes a korhazba, stb...
2021. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A doppingszerek nem csak az izom építést/regenerációt javítják. Én erre tippelek
febr. 5. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!