Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres ondo oka?

Véres ondo oka?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16 éves vagyok..Már 2 éve magömlésnél nagyon fáj az alhasam illetve csak vér jön ondo helyett..Voltunk orvosnál többször is de semmit nem találtak..Volt már röntgen(nem tudom jól írom e) ,vérvétel,vizeletvizsgálat de semmi..Gyulladás sem lehet..Viszont nekem ez a probléma még mindig van és eléggé rossz ez..Nem tudja valaki mi lehet?

2021. jún. 28. 07:16
 1/6 qkker1 ***** válasza:
100%
Menj el urológiára.
2021. jún. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Le írtam hogy voltam többször is. De semmit nem találtak több vizsgálat is volt
2021. jún. 28. 08:43
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Prosztatádat nézték?
2021. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen azt is nézték de semmi:/..Nem értem mi lehet ez. Tünetek alapján gyulladás. Viszint az orvosi vizsgálatok alapján semmi gyulladásom nincsen.
2021. jún. 28. 13:06
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Lehet picit későn írok és nem tudom hogy a probléma fent áll-e még, de ha valóban nem találtak semmit, elképzelhető hogy kicsir probalj meg finomabban bánni magaddal :D

Azt irtad magömlés de amennyiben esetleg solo akcióról lenne szó elkepzelhető hogy túlságosan erősen csinálod.

2021. szept. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#5 Sajnos nem amiatt volt az fix

Viszont már kb 1 hónapja semmi problémám nincsen. De azert andrológushoz majd elmegyek mert azért ez rengeteg ideig tartott.Szóval azért mert nincs tünet lehet baj tehát ezt mindenképp szeretném kivizsgáltatni.

2021. szept. 16. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!