Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt-e már olyan járvány,...

Volt-e már olyan járvány, melynek során egy százalék alatti halandóság miatt leállították az egész világot?

Figyelt kérdés

2021. jún. 29. 16:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9. Alap esetben nem sullyedek le odaig, hogy ovodas okfejtesekre reagaljak, de pont raerek. 1. az, hogy ki a fertozott es ki nem, az attol fugg ki tesztel es ki nem. es milyen ciklusszammal forog a PCR. Ja hogy full hiteltelen az egesz? ja hogy errol birosagi itelet van? Csak epp akkora emberek vannak emogott, hogy nem szamit ki it itel. Maga a jarvany is hamis szamokon alapul. Nem artana a CDC-t vizsgalgatnod kicsit mielott ilyeneket irsz mi igaz es mi nem. Azert volt pofam kiirni ezt a kerdest, mert en ALAPOSAN utana mentem a dolgoknak. Tunetmentes fertozottek is vannak.Epp ezert tudjak fenntartanai az egesz baromsagot. Nem mellekelek forrast. KERESD MEG! A kormanytol is kotveteled a forrast hol a p-be van az a nyomorult virus? Vagy eleg eneked a telex meg az index? Nezd mar meg legyszives ki penzeli a WHO-t, FDA-t, Wuhani labot stb. Az ongyilkos szemley cinizmus volt, de, ha ez se esik le akkro mit is varok. De akkor mondok olyat, ami volt es szepen meg is keresed. Auto baleset es covid aldozat lett, mert pozitiv teszteje volt korabbrol. Dehata a papayanak is meg a motorolajnak is meg a kolanak is bla bla... Azet is szepen kikeresheted mennyi lovet kaptak csalodok hogy covidot irhassanak a papirra halalok kent. De tudom, kamu... Ne sulyosbitsd a helyzeted szerintem. Inkabb te mondd meg nekem miert van tiltva a boncolas pl?
2021. júl. 14. 18:14
 12/17 A kérdező kommentje:

9. Na jo megszantalak. Remelem tudsz angolul es van idod. Csak a toredeke, de ha ez sem kongat meg bennetek semmit, akkor tokmind1...


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (video 17:40-tol)


[link]


[link]


[link]

2021. júl. 14. 18:37
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

"Azert volt pofam kiirni ezt a kerdest, mert en ALAPOSAN utana mentem a dolgoknak."

Hát gratulálok, hogy telefonod és/vagy laptopod, netán asztali géped, valamint jó kiváló minőségű internetkapcsolatod segítségével sikerült felgöngyölítened a háttérhatalom legújabb összeesküvését. Kérlek, vigyázz magadra, veszélyes erőkkel állsz szemben.

2021. júl. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
13. Menthetetlen vagy.
2021. júl. 16. 18:16
 15/17 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy menthetetlen.
2021. júl. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
32%
"Alaposan" az összes ismerten konteós oldal amit linkeltél. Valamilyen tudományos, és alapos oldalt tudnál linkelni?
2021. júl. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
16. Ember! VEDD mar eszre, hogy pont a tudomanyos es "alapos" oldalak vannak olyanok kezeben, amik manipulalnak! Nezz mar utana kik "birtokoljak" (kik penzelik) a szegedi vagy pecsi tudomany egyetemet vagy a John Hopkinst vagy a Robert Kochot! Ezeken az "ismert konteos oladalakon volt mindaz leirva mar reges reg, ami ma tortenik. (mellesleg leenorzott tenyek) gondolom hulyere kerestetek magatokat a gugliban es nem talaltatok semmit. JA NEM. Komolyan biologiai rejtelyek vagytok. Ti akkor sem latnatok tovabb az orrotoknal, ha maga Klaus Schwab b.szna pofan titeket a konyvevel. Eppen ezert nincs olyan bizonyitek, amik meggyozik az ilyeneket mint ti. NINCS, NEM LETEZIK.
2021. júl. 22. 13:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!