Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki nem szenved hasonlóban ?

Valaki nem szenved hasonlóban ?

Figyelt kérdés
egész nap csak sírni tudnék,semmitől nincs jó kedvem,düh kitöréseim egyszerűen nem tudom kezelni,képes vagyok apró problémákon órákig sírni egész rosszul létig amíg el nem hányom magam,zsibbad a karom...viszont egyik percről a másikra változik a hangulatom és semmi bajom.. mintha semmi nem történt volna,aztán elég egy apró probléma ami fel idegesít és megint ugyan úgy sírok...orvoshoz nem szeretnék elmenni mert úgy hiszem hogy nem segít csak fel ír valami gyógyszert,de már nem látok más lehetőséget

2021. júl. 2. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet most még nem is kéne gyógyszer, csak beszélgetni pszichológussal, terápiára járni, csoportosra is ha van ilyen.
2021. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig jó lenne minimum pszichológushoz menni, aki eldönti, kell-e neked orvos.


A mentális betegségeket is kezelni kell!

2021. júl. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
van mikor még a háztartást is elhanyagolom,egyszerüen se erőm se kedvem hozzá,bele ghondoltam már abba is milyen lehet meghalni,mert akkor vége lenne ennek az egésznek.. így nem élvezem az életet akár mennyire is szeretném
2021. júl. 2. 20:15
 4/6 anonim válasza:
100%
"Depresszió"!! Minden képpen orvos!! Ne hanyagold!!
2021. júl. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bipoláris depresszió. Egyik percben minden ok, aztán minden rossz. Ez ismétlődik.


Fordulj szakemberhez.

2021. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Hiszti.
2021. júl. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!