Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Orrpolip tünetek?

Orrpolip tünetek?

Figyelt kérdés
Van 2 orrpolipom nem is kicsik és bevan dugulva az orrom, lázam van, torokfájás, köhögés már lassan 2 hónapja van ez szerintetek ezek a tünetek a polip miatt vannak vagy más betegség is van a háttérben??

2021. júl. 3. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
2 hónapja lázas vagy és még nem jutott eszedbe orvoshoz menni? Fül orr gégészet mondjuk ? Valószínű ki kellene azokat a polipokat szedni.
2021. júl. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Voltam már mindenhol fül orr gégészeten háziorvosnál már adtak egy csomó gyógyszert de semmit nem hatnak a műtétre meg várnom kell még minimum pár hetet de addig nemtom mit csinálok :/

16 évesen ezzel megy el a nyaram hogy itthon fekszek már nagyon ideges vagyok fogytam 11 kilót össze vagyok esve már néha olyan érzésem van a halálomon vagyok..

2021. júl. 3. 21:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia én is 16 vagyok, leírnád hogy neked hogy derült ki hogy orr polipod van, nekem most elvileg ez van...
2021. júl. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!