Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Veletek volt mar ilyen? Es ha...

Veletek volt mar ilyen? Es ha igen mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Sokszor erzek a torkomban ilyen kisse csikiző erzest (tudom hogy hulyen hangzik). Olyan mintha kohognom kene de a legtobbszor nem tudok vagy csak eroltetetten. Ezt megelozoen pedig a semmibol jon egy nagy szivdobbanas (ha az nem tudom pontosan) es ez a kohoges erzes koveti amit mar irtam meg egy kisebb halalfelelem es rossz kozerzet. Nem tudom mi lehet az, evek ota tart mar voltam ekgn is ami semmit nem mutatott meg 24 oras ekgn de azon se volt szinte semmi elteres elvileg. Eleg stresszes eletet elek es mindig egy nagyobb stresszfroccs utan jelentkezik ez az erzes, de akkor mikor mar lenyugodtam. Igy a semmibol. A szivemmel lehet baj vagy inkabb az idegeimmel? Nem ertem es nem tul jo a haziorvosom o mar csak akkor foglalkozik az emberrel ha elet halal kozott van szoval engem nem vesz komolyan. Kerlek segitsetek.

2021. júl. 5. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
28%
Hipochondria
2021. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is detto ugyanez van, ritkán de előfordul nálam is szerintem idegességtől. Amikor nem vagyok ideges semmi bajom sincs. Pánik szerintem. 24 éves lany vagyok.
2021. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? Ilyen durvan be lehet kepzelni dolgokat?
2021. júl. 5. 21:52
 4/7 anonim ***** válasza:
37%
Neked nem érzékeny a fejed teteje érintésre?
2021. júl. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hat van benne valami. Teny hogy ha nem stresszelek annyira nem jellemzo ha igy visszagondolok. Viszont ijeszto.
2021. júl. 5. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezt nem lehet beképzelni, a félelem miatt van mióta én panikbeteg vagyok azóta van ez nalam.
2021. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a fejemen nem tapasztaltam semmit.
2021. júl. 5. 21:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!