Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki szívbeteg...

Van itt olyan aki szívbeteg felírták szivgyogszert de nem szedi?

Figyelt kérdés
2021. júl. 10. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:
65%
Hülyék mindenhol vannak...
2021. júl. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Biztos van. Nincs olyan gyógyszer, amit 1.000.000 betegből 1.000.000 kivált és szed.
2021. júl. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem kéne szednem metoprolol z hexal-t, de van hogy hetekig/hónapokig nem szedem. Végül is drogfüggő vagyok, és leszokni nem tudok. Nehéznek találom ezt az életet, ezért nem szedem be. Mert úgy akarom hogy véget érjen hogy ne kelljen szenvednem. Olyan is volt már hogy egyszerre beszedtem egy dobozzal, de attól se nyúvadtam ki. Amikor már alig kapok levegőt, meg ki vagyok - akkor meg mindig elkezdem aztán mégis szedni. Minden esetere én valószínű előbb-utóbb a szívem miatt krepálok be, de engem ez nem igazán zavar. A lényeg hogy minél kevésbé fájjon. Nem akarok egy ilyen világban hosszú ideig lenni ahol 200 ezrekér kell 3 műszakban rabszolga munkát végezni, és sosem érek el semmit az életben a függőségeim végett. Szóval én ezért nem szedem. De aztán úgy szokott lenni hogy a kritikus időszakban újra elkezdem. Igaz ez a gyógyszer inkább csak súlyos szívritmus zavarra jó.
2021. júl. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!