Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Migrénes roham miatt kötelesek...

Migrénes roham miatt kötelesek hazaengedni munkahelyről?

Figyelt kérdés
2021. júl. 15. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Vagy helyettes orvos vagy ügyelet kell, hogy legyen. A rendelő ajtajára ki kell, hogy legyen írva, hogy betegfogadási időn kívül hova kell menni sürgős esetekben.
2021. júl. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy meghazudtolsz. A

Rendelő ajtaján olvasható: az orvos neve , egy telefonszám valamint azt hogy melyik napokon van rendelés mettől meddig.

Egyéb NEM.

2021. júl. 15. 11:23
 13/19 anonim ***** válasza:
48%

Nem köteles, mivel ha időben beveszed a gyógyszert, semmi bajod nem lesz.


A migrén nem olyan, hogy egyik pillanatban semmi, a másikban pedig már hánysz, meg káprázik a szemed.


Én is migrénes vagyok, és az első jelre, amikor csak érzem, hogy kezd fájdogálni a fejem, már veszem be a gyógyszert és az teljesen kordában tartja.

2021. júl. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez esetben kérdezd meg az orvosodtól, hogy kihez kell fordulni, amikor ő nincs.
2021. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

13. Hallottál már olyanról, hogy nem minden ember egyforma ? Nincs olyan, hogy időben, gyakran fája a fejem de néha ez valóban kimerül abban, hogy 15 percig kellemetlen néha meg átvált abba, hogy kegyetlen lüktetés, tarkó fájás, làtáskiesés stb....

Amit írtak fel gyógyszert, külön kiemelték Nagyon ritkán vegyem be!!! Így megelőzésképpen nem szedhető! Pedig nekem is könnyebb lenne úgy.

2021. júl. 15. 11:34
 16/19 A kérdező kommentje:

14 Persze megkérdezem ,de ez tényleg elég fura, hogy ha egyszer ennyiszer van orvos, mentőt hívni ilyen miatt azért nem lenne jó ötlet.

Mert bár kellemetlen, mondjuk ki sz.r de nem életveszély.

2021. júl. 15. 11:36
 17/19 anonim ***** válasza:

A háziorvossal ki kell iratnod magad táppénzre. Ha aznap nem rendel, visszamenőleg is ki tud írni.

Olyan szerintem sehol nincs, hogy fizetett munkaidőben fekszel pár órát, vagy hazamész.

2021. júl. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

17 Ezzel csak az a gond, hogy visszamenőleg vagy ad vagy nem!


Előző munkahelyemen pedig így volt, haza lehetett menni de ez nyilván nem volt fizetett !! Hanem lement túlórában. Azért ez emberségesebb , nah meg ha ez történik mondjuk szerdán.... haza is megyek, nincs rendelés aznap csak csütörtökön ... de akkor már nem csak szerdán maradjak otthon hanem csütörtökön is, egyből 2 egész nap esik ki, nem pedig 2-3 óra.

2021. júl. 15. 12:46
 19/19 911 lolol válasza:
nem
2021. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!