Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kötelező covid oltás az...

Kretens kérdése:

Kötelező covid oltás az egészségügyi dolgozóknak?

Figyelt kérdés
Ha elrendelik az egészségügyben dolgozók kötelező covid oltását akkor jogosan merül e fel az esetleges mellékhatásokért a kérdés hogy akkor az állam köteles felelősséget vállalni a mellékhatásokért?Szerintem igen.Ha nem akkor azt meg kell indokolniuk hogy miért nem!!Ez nem zsarolás vagy kényszerités ami a btk-szerint büntetendő? Ugyanis valószinüleg aki nem akarja beoltatni magát annak az lesz a válasz hogy akkor keressen más munkahelyet.
2021. júl. 16. 12:07
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
33%

Milyen mellekhatasokra gondolsz?


Az egészségügyi dolgozóknak eddig is kötelező volt pl a hepatitis b elleni oltás, mégsem lázadt senki. Mi ebben más?

2021. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
12%

"Ez nem zsarolás vagy kényszerités ... ?"

Nem.

2021. júl. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%

"Az egészségügyi dolgozóknak eddig is kötelező volt pl a hepatitis b elleni oltás, mégsem lázadt senki. Mi ebben más?"


De igen, lázadt. Én speciel lázadtam. Tudod, mit mondott erre a kórházi üzemorvos? Akkor keressek másik melóhelyet.

Azért, mert valami nem kap hírverést, az attól még létezik, létezhet.

2021. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
1..Gondolkodjál már eddig miért is volt önkéntes?Amivel gyakorlatilag aláirták azt hogy sem a gyártó sem senki nem vállal felelősséget a mellékhatásokért.Például édesanyámnak semmi baja nem volt a hallásának de miután beoltották rá egy hétre az egyik fülére közel egy hónapig nem hallott rendese.De ha nagyon kiváncsi vagy találsz sok olyan kommentet más weboldalakon ahol sok panasz van az oltás utáni közérzet változásról és vannak közöttük tartósak is.Ja és ne próbálj úgy tenni mint aki naiv mert ami kötelező azért garancia is van.
2021. júl. 16. 12:23
 5/33 anonim ***** válasza:
10%

Miért, létezik Magyarországon olyan kötelező védőoltás, amelyikért az állam felelősséget vállal? Tudomásom szerint nem.

Egyébként teljesen ésszerű döntés. Én is kórházban kaptam el a fertőzést, úgy hogy itt a betegeket igencsak korrektül szűrték, plusz a legfrissebb PCR eredményig elkülönítés, beteg csak akkor hurcolhatta be, ha közvetlenül a befekvés előtt fertőződött.

Háziorvosnál, szakorvosnál ennyi sincs. És ők minden beteggel érintkeznek.

2021. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Van egy kis különbség.A régebbi oltások mint a gyermekbénulás elleni a hepatitis b a diftéria a kanyaró stb egy legyengitett baktériumot vagy virust tartalmazott ami ellen a szervezet kitapasztalta hogyan védekezzen.De ezek a jelenlegi covid oltások már géntechnológia bevonásával is készültek.A hosszabb távú hatásaik ismeretlenek.Nagyon kiváncsi lennék azokra a tesztekre amiket ha végeztek egyátalán és előfordulhat hogy a beoltottak a tesztalanyok..na mindegy ..szóval hozzák nyilvánosságra az állatokon végzett kisérletek eredményét és utólagos szövödmények teljes listáját ha volt ilyen mert ha nem volt akkor bizony emberiség elleni bűncselekményt követtek el aminek szintén meg lesz majd a maga "Nürnbergi pere".
2021. júl. 16. 12:44
 7/33 anonim válasza:
91%
Ebben az a szép, hogy 1 éve ismert oltásokat adnak be teljesen kötelezően. Semmi tapasztalat mit okoz majd hosszabb távon. (5-10 év)
2021. júl. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
7...Na meg akik önhibájukon kivül vesztik el a házukat mert mondjuk munkanélküli lett és nem talált munkahelyet nem tudta fizetni a kölcsönrészleteket meg a rezsit és kilakoltatják utánna meg a kutya nem foglalkozik vele hogy mi lesz vele ezután de BEOLTANI beoltanak ha bele döglessz akkor is mert minden élet számit.
2021. júl. 16. 13:19
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Most megint elmennek majd sokan az eü-ből, mint a jogviszony módosításkor. Ez a cél. Már sok osztály így is megszűnt azóta a kórházakban, lehet arra hivatkozni, hogy nincs elég szakdolgozó. Sorra maradnak el műtétek. Ennek következtében sokan meghaltak és fognak is, az ellátás hiánya miatt. Ha a kórház végképp kiürül, majd fel lesz vásárolva az épület fillérekért.

Ja, akik oltattak, ők is kiesnek ám szépen. Barátnőm nővér, stroke-ot kapott oltás után, és ez még csak a kezdet.

Senkit nem ismerak, aki covidban halt volna meg. Ha nem olvasnék híreket, nem is tudnék a létezéséről. Akik meghaltak, azok krónikus betegek és influenza okozta tüdőgyulladásuk volt. Nézzétek meg, az elmult 2 évben hány embert diagnosztizáltak influenzával. Érdekes, az eltűnt. Van a családban, aki temetkezésben dolgozik. Nem volt az elmúlt évben több elhunyt, mint az ezt megelőző években.

Szóval kapcsoljátok ki a tv-t és gondolkozzatok.

2021. júl. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
87%

Ápoló vagyok. A hepa-B, ami eddig kötelező volt. Év elején abból nekem kellett emlékeztető alacsony ellenanyag szint miatt. Ami új volt, eddig ilyennel nem találkoztam, hogy alá kellett írnom, hogy az oltást én kérem és bármilyen mellékhatás miatt én vállalom a felelősséget. Gondolom, ez a covid-vakcina miatt lett bevezetve az oltásoknál.

Nem oltatom be magam, úgyhogy el fog kelleni hagynom a pályát sajnos. De arról eddig senki nem tud, ez mikortól lesz bevezetve? Holnap már be se menjek dolgozni?

2021. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!