Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki amikor még...

Van itt olyan aki amikor még kötelező volt maszk viselése utcákon az nem hordta akkor sem? Pl arra gondolok hogy amikor veled szemben jöttek rendőrök akkor vetted fel csak?

Figyelt kérdés
2021. júl. 18. 10:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Én azt szoktam csinálni feléig meddig leveszem és amikor láttok rendőröket akkor tettem fel teljesen!
2021. júl. 18. 10:48
 2/7 A kérdező kommentje:
Én Télen is utáltam maszkot!
2021. júl. 18. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:
18%

Én magamon hagytam, mert egyszerűbb és higiénikusabb csak 1x felvenni, mint folyton fel-le húzkodni.

Ha az utcán nem húzta fel valaki, mikor nem volt a közelben senki, az a legkevesebb szerintem. De párszor taxiztam, és mikor beültem maszkban, kivétel nélkül maszk nélkül voltak a taxisok, cinkos mosollyal nyugtázva, hogy ne aggódjak "ide nem kell szájkosár". Na ez az a mondat, ami egyértelművé tette, hogy velük egy légtérben még inkább kelleni fog a maszk.

2021. júl. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordtam akkor sem, ha rendőrt láttam. Soha nem állítottak meg, mert nem is lett volna rá kapacitásuk, hogy végigbüntessék még a másik 10-et is mellettem, a következő ötöt a másik sarkon aztán megint egyet a következő utcán. Itt ahol én lakom nagyon elenyészőn hordták csak az utcán.
2021. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
Államon hordtam, volt, hogy későn észleltem, hogy jönnek, akkor már nem huzkodtam felfelé, nem állítottak meg.
2021. júl. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En soha nem hordtam utcan maszkot, akkor sem ha eppen rendorokkel teli forgalmas helyen voltam (Budapest, belvaros). Nem szinleltem sem evest, sem ivast, sem cigizest, sem orrfujast, semmit. Soha nem allitottak meg, nem is lett volna hozza joguk (marmint megallitani nyilvan, maszkot szamonkerni viszont nem), miutan a rendelet szerint szabadteri sporttevekenyseg pl. gyaloglas kozben nem kell. De ha nem gyalogoltam epp, akkor sem vettem fel, akkor sem ha rendor jott. Nem foglalkoztak vele.
2021. júl. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hordtam soha. Egyszer vettem fel a Nyugati téri aluljáróba menet, de valahogy nagyon ráéreztem, mert tele volt rendőrökkel. Feljöttem, levettem és mentem tovább. Egyébként az x hónap alatt 2 járókelő tette szóvá, hogy a "maszk kötelező".
2021. júl. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!