Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Láttatok meghalni embóliában...

Láttatok meghalni embóliában valakit? Hogy történt?

Figyelt kérdés
Honapok óta ezen rágódom hogy halt meg a szerelmem. Nem voltam vele. Csak holtan találta anyukája a házunkban. Szeretném tudni mi történik pomtosan ha az embólia öl....
2021. júl. 18. 19:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak fokozatok. A székről lefordul és vége, illetve a lassú megfulladás között. Szerintem ne agyalj ezen, a megtörténteken nem tudsz változtatni.
2021. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Igen, emlékszem a kérdésedre, még válaszoltam is rá.

Mégegyszer részvétem.

De tényleg el kéne engedned.

Búcsúzz el tőle, és engedd el.

2021. júl. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 vagyok, én is emlékszem.
2021. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen irtam mar ez miatt. Azota sem tudok túllépni rajta
2021. júl. 19. 09:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Anyám...biztosan tudni akarod..?
2021. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen. Jobb lenne tudni, mint ez a bizonytalanság
2021. júl. 19. 16:41
 7/10 anonim ***** válasza:

Rendben, de előszöris ülj le.

Ha jól emlékszem az előző kérdésedre, akkor délután beszéltetek, nehéz légzésre panaszkodott, reggelre pedig holtan találtátok.

Egy EÜ dolgozó is válaszolt (talán Ypszilon 1980 ha jól rémlik a neve), hogy csak szépen elaludt a beteg.

Ez valóban így van, ha van kórházi háttér.

Viszont, a párodnál nem volt ilyen, mert azt írtad akkor, hogy egyedül volt.

Mikor beszéltetek, és nehéz légzésre panaszkodott, akkor valószínűleg egy kisebb eret zárt el a vérrög. Aztán éjjel, vagy valamikor az után, hogy le tettétek a telefont, tovább jutott a vérrög, és egy artériát/fő eret zárt el.

Több mint valószínű, hogy tudatánál volt, vagy ha éppen aludt, akkor erre fel ébredt, és gyakorlatilag megfulladt.

De mindez elég gyorsan történik, nem úgy kell elképzelni, mint a vízbe fulladást.

A párom munkatársának a férje a kezei között halt meg, még arra sem volt ideje, hogy mentőt hívjon.

Tehát elég rossz halálnem, de nem szenvedett sokáig, ha erre vagy kíváncsi.

#2.

2021. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy leirtad. Legfőképpen azt szeretném tudni hogy nem szenvedett, nem voltak fájdalmai.

Viszont ha ez egy kettő perc akkor lehet fel sem fogta, és szépem ment el...

Bocsánat hogy erről érdeklődőm,de nagyon rossz ez igy búcsú nélkül. Főleg hogy ilyen fiatal volt

2021. júl. 19. 19:42
 9/10 A kérdező kommentje:
Azt gondoltuk megfázás. Eszembe sem jutott hogy komolya a baj. Késöbb mikor tisztult a fejemben ez-az akkor jutott eszembe hogy négy öt nappal elötte mondta hogy fáj a lába. Az lehetett a trombózis...
2021. júl. 19. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, biztosan trombózis volt a lábában, az szakadt le. Sajnálom!
2021. júl. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!