Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen betegség/állapot...

Milyen betegség/állapot okozhatja ezeket ?

Figyelt kérdés
Szóval, már egy kevés ideje küzdök vele. Gyomor/bél probléma lehet… mert általában étkezés után jelentkezik a dolog.. teljesen kihat a mentális egészségemre, szédülés , akkor van, hogy úgy érzem mintha nem a valóságban lennék (elég furán hangzik, és nem nem drogozom 😅) .

2021. júl. 22. 12:52
 1/5 Senior Séf ***** válasza:
100%
Első blikkre inzulinrezisztencia ugrik be, de menj orvoshoz, ő mondja majd ki a végső szót. Ne vedd félvállról!
2021. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Gyomorra kapcsolatos biztos . Mert érzem is, és főleg akkor erősebb .
2021. júl. 22. 14:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg voltam ilyen vizsgálaton , ott nem volt kiugró inzulin értékem , ehgyomri meg 6.9 volt.
2021. júl. 22. 14:57
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
Az inzulinrezisztencia nem jár feltétlenül magas vércukor-, vagy inzulinszinttel. Általában távoli, látszólag oda nem tartozó tüneteket produkál, mint hajhullás, depresszió, meddőség, stb.
2021. júl. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Persze tudom, meg van IR es ismerősöm . Ezeket nekem a gyomor/bél panaszok okozzák az biztos . Mert reggel is már úgy kelek fel, hogy érzem nem oké valami has/bél tájékon… majd elmegyek wc re , kijön aminek ki kell és utána megint furán érzem magam.
2021. júl. 23. 10:35

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!