Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon szívinfarktusom lesz ?...

Vajon szívinfarktusom lesz ? A bal lábamba akkorákat belehasít, hogy megőrülök és a mellkasom is fáj.

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 11:40
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
Várd ki a végét türelemmel. Bár nekem lenne...
2021. júl. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mármint infarktusod ??
2021. júl. 25. 11:51
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A bal LÁBADBA? Lábfájás nem éppen infarktustünet. Bal karba kisugárzó fájdalomnál érteném miért aggódsz, de így.. Milyen jellegű a mellkasi fájdalom? Szúr, szorít, vagy csak fáj?
2021. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Szorít a mellkasom, néha belehasít, nem is tudom már. Nagyon, de nagyon sokat idegeskedek mostanában. Néha a gyomrom is puffad.
2021. júl. 25. 11:58
 5/20 anonim ***** válasza:
16%
Hallgasd meg a déli híreket, azt feküdj le aludni. Ha a mennyországban ébredsz, akkor az volt, ha nem, akkor holnap mehetsz dolgozni 😀
2021. júl. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

😀köszi. Ez jó volt.

Megpróbálok aludni, igen, lehet, jó ötlet. :(

Maga a stressz okozhat infarktust ?

Úgy érzem, az állkapcsom is fáj néha, bár van egy gyulladt fogam, amire szedek Apranaxot, Augmentint.

2021. júl. 25. 12:03
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
A mellkasfájdaloma stressztől is lehet, viszont a szorító fájdalommal nem lehet szórakozni. Hívd fel a dokid, jelezd hogy baj van, szeretnél egy kardiológiai kivizsgálást (szorító fájdalom érszűkületet jelezhet szívnél, a legtöbb esetben simán kezelhető gyógyszerrel).
2021. júl. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
18%
Mit kell állandóan orvoshoz rohangálni... Ott írtam, hogy aludj egyet. Ha álmodban is ideges leszel, na, akkor kell menni orvoshoz 😀
2021. júl. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Dohányzom is sajnos, abba kéne hagyni...

Igazad van, holnap elmegyek a doktornőhöz. Néha olyan " zsibbadási " érzés van a mellkasomban. A cigit is leraktam három évre, most visszaszoktam sajnos.

2021. júl. 25. 12:10
 10/20 A kérdező kommentje:
Na jó. Orvos, Mennyország, egyre jobb... 😀
2021. júl. 25. 12:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!