Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agydaganatosok megérzik...

Agydaganatosok megérzik előre,ha epilepsziás rosszullétük lesz?Le tudnak feküdni előtte,hogy biztonságban legyenek,vagy őnáluk ez hirtelen jön?

Figyelt kérdés
Epilepsziás vagyok már több mint 15 éve és én mindig megérzem előre,ha rohamom lesz.Azon gondolkodtam,hogy az agytumorosok is megérzik ezt vagy őket ez hirtelen éri?Úgye nálam sajnos valami idegsejt probléma van,de az agydaganatosoknak a daganatuk által kibocsátott anyag miatt lesz rohamuk.Ja és ha megérzik,akkor mindig arról a területről indul a roham,ahol a daganatuk van?Én nekem mindig egyhelyről indul.

2021. júl. 26. 21:10
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de én is voltam régen epilepsziás és kigyógyultam, gyógyszerekkel. Te nem szedsz gyógyszert, és jársz vizsgálatra?
2021. júl. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!