Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek tüdőgyulladás...

Szerintetek tüdőgyulladás lehet vagy valami más?

Figyelt kérdés
Na szóval tegnap elöttől kezdődött az egész elkezdett fájni a hátam és utána a pedig a vállam alatt picit lejebb és úgy érzem a torkomban szúró érzés van. Ittam elég hideg vizet is más tünetem nincsenek nem vagyok lázas nem. Köhögök nincs légszomjam és a fejem sem fáj. Ja meg még a matrac amin alszok picit kemény meg volt hogy a párna nyomott amikor aludtam lehet ettől fáj a hátam meg a vállam alatt picit lejebb? Vagy ezek a tünetek inkább a tüdőgyulladásra utalnak? Előre is köszönöm a válaszokat! A 10es mellé tegyek 5 ost annyi vagyok nem szeretném leirni mer törölve lenne a kerdesem

2021. júl. 28. 17:33
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat ezt elfeljettem leirni meg levegő vételnél nem fáj mellkasom és a tüdőm sem
2021. júl. 28. 17:36
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Könyörgök: mért nem orvoshoz mész??? A gyakorikérdések nem orvosi szolgáltatás! Ha szerdán délutános a háziorvosod, még odaérsz. Ha ma nem, akkor holnap.
2021. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2.köszi a választ
2021. júl. 28. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Holnap doki
2021. júl. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!