Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mással is történt már ilyen?

Mással is történt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon meg vagyok ijedve. Tegnap este széklet ürítés után úgy éreztem, hogy nem teljesen ürültem ki. Egy darab mintha bent maradt volna. Akárhogy próbálkoztam, nem jött ki. Ez néha előfordul sajnos. Nem emiatt félek, hanem amiatt, amit reggel tapasztaltam. Kimentem pisilni, és egy hatalmas "gázrobbanással" kijött egy kis darab széklet, anélkül, hogy nyomtam volna. Valószínűleg az, ami este bent maradt. Ilyen még sosem volt. Teljesen kétségbe estem, hogy ha nem épp a WC-n ülve jön ez a nagy erejű gázroham (aminek semminek előjele nem volt), akkor ez a "baleset" ugyanúgy megtörténhetett volna. Ez már a záróizom gyengülés jele lenne?

2021. aug. 3. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Pisilés közben a wc-n ülve jobban ellazulnak az izmok, nem egyedi az eseted.

Ne aggódj rajta.

2021. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
Semmi rendkívüli nem történt. Kijött, aminek ki kellett jönnie.
2021. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!