Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van olyan cukorbet...

Szerintetek van olyan cukorbeteg akinek a kezelés hatására annyira jók az értékei, hogy azt eszik amit akar és annyit amennyit akar? Tehát gyakorlatilag tünetmentes.

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 17:34
 1/3 Senior Séf ***** válasza:
100%

Jól írtad: ...cukorbeteg... tünetmentes...

Aki kicsit is logikusan gondolkodik, belátja, hogy ha ugyanúgy él, mint amitől beteg lett, megint hasonló eredmény fog születni. Csak most már sokkal korábban. Napok alatt!

2021. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm van ilyen, már 60+, de sosem volt inzulinos, csak gyógyszeres kezelése. Minden nap reggel fut valamennyi kilométert és elég diétásan eszik, úgy tudjuk. A gyógyszerre sincs már szüksége az eredmények alapján.
2021. aug. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

A legjoo szerintem, ha az ember nem is igazán csak a cukorra koncentrál, hanem főleg a szövődményeket tartja távol magától.

Azt teszem én is.

Azelőtt tele voltam szövődményekkel és mahasabb volt a koleszterin szintem, 6-7 közötti.

Mostanra már nagyon alacsonyan tartom gyógyszerrel, 3 alatt, már lassan 10 éve lesz 2024-ben.


Azóta elmúlt minden szövődményem, pedig volt elég. Mostanában már elég sok cukros dolgot is eszem, csak kicsit fogom vissza magam ilyen szempontból és nincs semmi jele a cukorbetegségnek.

2021. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!