Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elhagyhatom a gyógyszert?

Elhagyhatom a gyógyszert?

Figyelt kérdés

5 hónapja 24 oras Holter soran kiderult hogy napkozbe neha feljebb ment s vernyomasom, de nem allandoan csak parszor (a teteje 154/82 volt)

Ekkor irtak fel Coverex AS-t hogy a jovobe ne legyen magas ( amit nem tudom meddig kene szedjek mivel en sose mertem azota magasat, inkabb nagyon alacsonyat ezert mar lefeleztem). Mindezek elott a haziorvos Betalocot javasolt 80-as pulzusra viszont a kardiologus megvizsgalt es mondta hogy hagyjam el. Majd kesobb volt hogy felment a pulzusom. Napi fel szem Concort javasoltak. Viszont van hogy felmegy hiaba beveszem, de ritkan. De van hogy ilyen 53 korul van a nyugalmi pulzus. Szerintetek ezt a Concort elhagyhatom? Az egyik orvis azt mondta hogy akkor szedjem ha magas a masik hogy reggelentr felet. De hat 70-80-rol leviszi 60 ala az nemhisuem hogy olyan jo.



2021. aug. 11. 11:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben a kardiológus véleménye a mérvadó, ne hagyd el anélkül, hogy vele beszélnél! Én anno epilepsziagyógyszert hagytam el önhatalmúlag három év tünetmentesség után, jó buta ötlet volt.
2021. aug. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A kardiologusom azt mondta hogy ha feljebb menne vegyek be egyet. De tegnap este is felment nyugalmi helyzetbe, nem vettem be es ra par percre lement. Szivritmus zavar kizarhato azt irtak a leletre. Viszont neha mintha kihagyna egyet de ezt is ritkan erzem. Ezert erzem foloslegesnek
2021. aug. 11. 12:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is orvossal beszéld meg, ne unatkozó tinikkel, meg háziasszonyokkal. Én önként elhagytam a vízhajtót, miután fogytam 15 kilót, és semmilyen körülmények közt nem vizesedtem többé.
2021. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Betaloc-tól nekem elfeketedett a szám, mert csak egy alkalommal ment fel a pulzusom, egy teától. Nehéz kitapasztalni melyik gyógyszer jó. A javaslat mivel a meleg miatt kitágulnak az erek, csökkentett adagban szedjük. De a 154 mérsékelten magas, persze kiszámíthatatlan a vérnyomás.

Azzal a jó hírrel tudlak vígasztalni, hogy nemsokára fiatalok és idősek tökéletes egészségben élhetnek.

2021. aug. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért élhetnek tökéletes egészségben?
2021. aug. 11. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!