Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 88-as véroxigén szint esetén...

88-as véroxigén szint esetén mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap mértem többször is, 87-89 közti értékeket kaptam. 35 éves vagyok, nincs amúgy semmi bajom.

2021. aug. 12. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
11%
Mentőt hívni
2021. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Telefonálj a házi orvosodnak rendelési időben, és kérdezd meg. Én arra tippelek, hogy behív magához, megméri az ő mérőjével, és ha az is ilyen alacsony, akkor beutal valahova. De ha nem vagy rosszul, akkor olyan nagy gáz nincs. Nálam asztma miatt volt ilyen alacsony, amikor éppen jobban éreztem magam (gondolom mikor rosszul, akkor még alacsonyabb volt). Nem hinném, hogy közvetlen életveszélyt jelez, de azért kivizsgálni érdemes lehet.
2021. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az olcsó pulzoximéterek megbízhatatlanok. Arra az eredményre nem érdemes aggodalmat építeni, ha nem társul hozzá konkrét fizikai rosszullét.
2021. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kapsz rendesen levegőt és nem 3 doboz cigit szívsz egy nap, akkor mérési hiba. Lehet az oka a túl hideg kéz, körömlakk, vagy szimplán sz.r pulzoxyméter. 10000 alatt pulzoxyt nem érdemes venni.
2021. aug. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!