Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi állhat az elhúzódó betegség...

Mi állhat az elhúzódó betegségem hátterében?

Figyelt kérdés

4 hete elkezdett fájni a torkom, majd belázasodtam. Ez közel 3-4 napig tartott. Ezután a hangomat meg kellett erőltetnem és így másnapra teljesen el is ment a hangom. Elkezdtem szedni rá a Homeovox nevű tablettát, mely szép lassan kezdett használni. Az utóbbi pár napban azonban újabb tüneteim alakultak ki. Savas érzet van a számba és gyakran felböfögöm a levegőt. Nem beszélve az étvágytalanságról, aluszékonyságról és az émelygésről. Emellett a számba, a fogam mellett egy fehér csíkot fedeztem fel, ami úgy tudom a szájrák jele. Voltam vele orvosnál de gyakorlatilag meg se vizsgált csak adott 3 gyógyszert: Cerucal, Ludea, Acido-Git. Ezeket 2 napja szedem, de szinte semmi változás. Szerintetek mi állhat, az elhúzódó betegségem hátterében és mit ajánlanátok?


A válaszokat előre is köszönöm!



2021. aug. 12. 15:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás van a szervezetedben és ráment a torkodra!
2021. aug. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána a gyógyszerek mellékhatásainak.

Hány éves vagy?

Mi a napi tevékenységed?

Mi a napi ritmusod?

Hogyan táplálkozol?

Mennyit iszol?

Sportolsz, mozogsz-e?

Milyen magas vagy? Mennyi a testsúlyod? Milyen az izomtömeged?


Ezek nélkül szerinted mit tudunk itt találgatni?

2021. aug. 13. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

19/Fvagyok

180 cm és 56 kg

Napi szinten sportolok, elég pörgős életét élek. Nem dohányzom, nem is iszok alkoholt. A táplálkozásom elég rendszertelen, főként esténként tudok sokat enni. Alvászavarral is küzdök, általában éjjel 2-3 közöt tudok elaludni.

2021. aug. 13. 13:09
 4/4 anonim ***** válasza:

A hàzidokid refluxra gyanakszik.

Üdítőitalok, kàvé, cigi, vörös húsok, sok kaja egyszerre hirtelen okozza.

2021. aug. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!