Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baja a gyomrom...

Mi lehet a baja a gyomrom vagy belemnek?

Figyelt kérdés

Szóval, ha valakinek volt hasonló vagy sejtheti mi lehet .. ne tartsa magában a segítséget :).

Na, igazából már hónapok óta gondok vannak a gyomrom/beleimmel, voltam Covidos is. Az van, hogy mindig olyan érzése van a gyomronál mintha éhes lennék, érzem , hogy valami nem okés ott, nincs fájdalom. Ha eszek is… eltelik kb. 10 perc és elkezdem megint érezni ezt, mozgással együtt, ami nyilván emésztés miatt van. Voltam Laborban , ami hibátlan , voltam Hasi UH-n semmit nem találtak … gasztroenterologusnál is, akivel antibiotikumoztunk, de az se hozott változást és közölte , mivel jó a leletem o már nem tud mit csinálni… meg hogy ezek a tünetek , amik vannak (szinte 0-24 szédülés , rossz közérzet , van hogy olyan érzés mintha nem itt lennék a valóságban … illetve néha mikor belem vagy gyomrom megmozdul, akkor ilyen pánikroham szerű érzés fut át rajtam , de ez csak 2-3 mp , szóval biztos hogy a tüneteim a gyomor vagy bél probléma okozza) már nem hozzá tartozik.


Székletem szinte mindig ébredés után 1 órán belül van és van, hogy utána is rám jön a rossz közérzet, vagy volt, hogy reggel egy pohár víz után is.

Általában a székletem eleje normális majd az utolsó része laza szokott lenni… utána mikor végzek … kijövök WC eltelik fél óra megint érzem, hogy mehetnékem van, de utána ha nem megyek az el is múlik .



2021. aug. 12. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nálam a stressz produkál hasonló tüneteket
2021. aug. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mert igazából hónapok óta fennáll… és tényleg sehogy se javul 😔. Nem érzem magam stresszesnek vagy szorongósnak . Ez az egész ennyire kihatna az egész emésztésemre ? Aludni viszont teljesen jól tudok.
2021. aug. 12. 16:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!