Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kezdődik elölről? Jön a 4....

Kezdődik elölről? Jön a 4. hullám?

Figyelt kérdés
Már most olyanokat hallani hogy szeptember 18, ismét iskola zárás, stb.. Mi a francra volt jó az oltás akkor? Nyárra eltűnt teljesen a vírus de most ismét visszajön? Mit gondoltok erről a témáról?

2021. aug. 15. 19:48
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
86%
Van kormány közeli ismerősöm. Már nyár elején megmondták neki is a menetrendet. Nyár vége, ősz közepéig max. De neki a maszkhasználatot mondták, mint visszatérő elem.
2021. aug. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
91%

Október legelejére van időpontom műtétre.

Már júniusban tudtam, hogy erre keresztet vethetek. Kínlódhatok tovább.

2021. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos igen, jön a 4. hullám, és sajnos sok embert ez nem is zavar. :-(
2021. aug. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
84%
Csodálkozom, hogy ezt vki még elhiszi. Lölő éttermeinek üzemelnie kellett a nyári szabadságok alatt, és a foci EB-n se volt járvány. De szepremberre visszajön? Kitalálni nem lehet ilyen okos vírust.
2021. aug. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
36%
A hír igaz, 2 napig zárva lesznek.
2021. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
62%
Az egész EU-ban ez van. Tehát nemzetközi. Nyáron a vírus szabira megy, ősszel visszajon
2021. aug. 16. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
60%

Több oka is lehet. Egyrészt muszáj volt lazítani az átoltottság miatt. Aki vállalta az oltást és védetté vált, azt már ne korlátozzák, ez jogos. Ugyanakkor a nyitás miatt megnőtt a fertőzés veszélye, és újra terjedni kezdett.

Megint lehetett menni külföldre, és hazahozni máshonnan, ahol nem oltattak annyian. És máshol más mutánsok alakultak ki. Azokat is hozzák haza. Még a külföldiek is hozzák, akik viszonosság alapján jöhetnek.


Törvényszerű, hogy felszaladnak a számok. Bár én az oltottakat továbbra sem korlátoznám. Vállalták az oltást, a veszélyeivel együtt, és azt is, hogy ők most nem lehetnek súlyos betegek. Hadd menjenek, nem kéne őket visszafogni.


Az oltatlanok meg nem félnek a betegségtől, nem kell rájuk vigyázni.


Más kérdés, hogy aki nem kaphat, mert beteg, az ki van szolgáltatva. De ő majd vigyáz, ennyi embert nem lehet miattuk visszafogni már.


Aztán ha a mutánsok durván átalakultak, és majd nem lesz jó rá az oltás, akkor tényleg kezdődik minden elölről. De egyelőre még nem ez a helyzet.


Majd esetleg augusztus 20. után. Kizárt, hogy ne emelkedjen az esetszám, olyan rendezvények lesznek. Ezt mondjuk tényleg nem értem. Szerintem direkt csinálják.

2021. aug. 16. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim válasza:
67%

De ez a nyáron hazahozzuk a vírust dolog nettó hülyeség.

Elmennek júniusba és augusztusra jönnek vissza vagy mi?

Mert ennyi fesztivál meg EB meg mindentől lehetetlen hogy ne emelkedjen

2021. aug. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
30%

8-as

Nem hülyeség. 10x akkora keveredés és víruscsere van, mint nem nyáron.

2021. aug. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
66%
Akkor jön amikor azt mondják és akkor megy amikor azt mondják. Tényleg nem tudom elhinni hogy valaki negyedjére is beveszi hogy mindmeghalunk.
2021. aug. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!