Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki, már nem...

Van itt olyan aki, már nem tenné vissza kötelező maszk viselésèt közterületeken?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én. Rettenet, komolyan. Azt még max megérteném valamennyire, hogy kijelölnek nagyon forgalmas területeket, ahol viselni kell, de hogy ott is fel kell venni, ahol egy lélek sincs, az nevetséges. Nekem nincs pénzem arra, hogy ha egy rendőrnek épp sz*r napja van, és rajtam akarja levezetni, kifizessek egy büntetést.
2021. aug. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Igen, minden normális ember!
2021. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Közterületen, szabad levegőn én sem. Maximum esetleg szabadtéri piacokon. Ha megnövekednek az eset számok, akkor tömegközlekedésen, boltban igen.
2021. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

A sok maszkfétises, Mr. Pörköltszaftot imádó szerencsétlen jól lepontozott.


2-es voltam!

2021. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Én sem. Vidéki kis városban élek. Általában gyalog megyek szinte mindenhova. Állomás 15-20 perc gyalog. Stb..Rajtam kívül talán még egy két ilyen sétálós ember van itt. Akkor sem egy időben egy utcában sétálunk. Kit tudok megfertőzni? Ok, piacon legyen kötelező.
2021. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Amikor kötelező volt, akkor sem hordtam, így most sem hordanám. Már a tömegközlekedésen is meggondolnám, hogy nem tolnám-e az álamra.
2021. aug. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!