Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan, aki több, mint...

Van itt olyan, aki több, mint 10 éve hányt utoljàra?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 22:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
13%
Ha nem számít mikor magamat hánytatom csak mondjuk betegségbõl adódóan akkor én is több mint 10 éve.Viszont volt már olyan hogy sokat italoztam vagy elrontottam a gyomrom és akkor meghánytatom magam mert tudom hogy utána jobb lesz.
2021. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Pl. én, hányinger esetén sem hányok, csak nagyon extrém esetben, ilyenre is csak kb. kis felnőtt koromból emlékszem.
2021. aug. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%
Én nem is emlékszem mikor hánytam utoljára, de 10 évnél is több lehet. Már ha az nem számít, ha feljön valami savas cucc, mint a refluxnál. Hányingerem az szokott lenni, de szerencsére nem hányok. A legutóbbi nagyon régen volt, de elképesztően rossz is, pl a cucc felment az orromba is belülről valahol a torkom felől. Egyszerűen nem tudok jól hányni, tehetségtelen vagyok benne.
2021. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
29%

Betegség miatt 10+ éve.

Alkohol miatt minden évben előfordul.

Nem mintha sokat innék... 3-4 sörtől képes vagyok hányni. Persze miután lefeküdtem az ágyba, akkor jön a rosszullét. Amíg iszogatunk addig minden oké.

2021. aug. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%
Ha a terhességim nem számolom bele, akkor én soha életemben nem hánytam még. Ha hány az egész család egy vírussal kB 1 napig, akkor nekem legalább 1 hétig hasmenésem van. Jobb lenne inkább 1 napig hányni.
2021. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
#3 szerintem ilyenkor mindenkinek száján-orrán jön ki a cucc, legalábbis nekem eddig mindig úgy volt. Gyerekkoromban szinte minden autókázás során hánytam, tinikorom óta(utóbbi 10 évben) viszont csak három alkalommal fordult elő, egyszer alkoholtól, egyszer rosszat ettem, harmadszor pedig véletlen ittam a csapvízből Törökországban, na akkor viszont zsinórban háromszor is...
2021. aug. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

1-es

Gratulálok. Részegre iszod magad, aztán direkt hánysz is egy jót, remek szórakozás.

2021. aug. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
20%
7. Sajnos józanul nincs gyomrom megdugni az édes anyádat.
2021. aug. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%
8. A tiedet még részegen sem.
2021. aug. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem én még soha életemben nem hánytam. Vagy ha hánytam már, akkor olyan régen volt, hogy nem emlékszem rá. Hányingerem sem volt még soha, viszont sajnos extrém nagy étvágyam van mindig. Egyébként beteg sem voltam kisgyermekkorom óta egyszer sem és undorodni sem szoktam semmitől.
2021. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!