Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyire fertőzhet (covid-vona...

Mennyire fertőzhet (covid-vonatkozásban) olyan személy, aki 3 hónapja esett át súlyos covid-fertőzésen?

Figyelt kérdés
Korlátok nélkül szabad-e vele érintkezni....(?) (pl. sex)
2021. aug. 19. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Ennyire ne legyél hipochonder...
2021. aug. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez immunrendszer függő. Ha túl van a fertőzésen 3 hónapja, elv az akkor oké.
2021. aug. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 -nek köszönöm a választ...az #1 -es pedig húzza le magát (ahova való) az ilyen válaszával.
2021. aug. 19. 08:15
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Ez már túlzott paranoia. Már semennyire nem fertőző.
2021. aug. 19. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak még annyit okoskának (#1-nek), hogy a #2 válasz sem olyan egyértelműen arról szól, hogy a napnál is világosabb, hogy semmi rizikó. Kérdésem/reagálás még a #2 válaszolóhoz, hogy: feltételezem, az én immunrendszeremre gondolt, nem azére, aki 'átesett' (egyébként 'még ma sem az igazi'...vagyis vannak még visszamaradásai a súlyos beteg állapotából. Másfelől pl. én az szerintem nem tudhatom egyértelműen megítélni, hogy milyen az én immunrendszerem....ez (szerintem) valószínűleg egy konkrét helyzetben lehetne megállapítható (de ez csak tipp - nem értek hozzá).
2021. aug. 19. 08:23
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
poszt covid nem fertőző, nyugi
2021. aug. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mégis mennyire fertőz valaki, aki 3 hónappal ezelőtt volt beteg??? Már rég negatív a tesztje, lassan az ellenanyag is kiürül a szervezetéből.
2021. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha még van ellenanyag a szervezetében és nem fertőződött meg újra (mert ilyen is van), akkor nem fertőzhet meg téged.
2021. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilvánvalóan azért kérdeztem, mert nem tudom. Egyébként is sokmindenki mondott már sokfélét - még ennél egyszerűbb kérdéskörökben is...aztán kiderült később, hogy mégsem igaz. Aki tudja a választ egy adott kérdésre, az válaszoljon, de nem kell gizdáskodni (ugye, 1-es).
2021. aug. 19. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!