Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Felment a hőmérsékletem,...

Felment a hőmérsékletem, mehet még feljebb?

Figyelt kérdés
Szóval ma este miután haza jöttem egy plázából, utána éreztem, hogy meleg vagyok úgy amikor kezdek belázasodni és megérzem. Ilyenkor a fejem is tompa meg konkrétan melegnek érzem magam. A testhőm általában 36.-36.2 között szokott lenni átlagosan. Most 36.8. Tudom ez még nem láz sem hőemlekedés sem, de már az ilyen pici testő emelkedést megérzem úgy mintha lázam lenne, lehet ilyenkor megérzem ha van bennem valami baci? Meg ma délután úgy éreztem hogy kapar a torkom, kissé fájt is mint ha be lenne durranva. Nem szoktam az ilyenen parázni, de azért is mert ritkán van ez. Ilyenkor még felmehet a hőmérséklet lázra? Mit kaphattam el? 23L

2021. aug. 19. 23:59
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Megjegyzés: néha úgy érzem mintha szédülnék is, ma szédültem is a plázában.
2021. aug. 20. 00:06
 2/11 A kérdező kommentje:
Még kimaradt, hogy ma egész nap melegem volt szinte mindenhol, még ott is ahol fújt a ventillátor és hűvös volt. Máskor nem szoktam ezt észrevenni, de ma különösen rosszul éreztem magam és így estére lett rosszabb, most jobban érzem hogy szédülök. Székbemben is néha kiingok jobbra balra.
2021. aug. 20. 00:30
 3/11 A kérdező kommentje:
Most viszont néha érzem, hogy gyorsan ver a szivem is, néha hallom a fülemben. Tegnap kezdődött a rosszullét, lehet ma folytatódik? Bocs hogy ennyit írok, csak így közben eszembe jutnak dolgok. Persez nyilván orvos lesz és itt senki nem orvos, de úgy mit gondlhattok, érdekelne. :/
2021. aug. 20. 02:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Én azon gondolkodtam, hogy nekünk honnan kéne tudnunk, hogy mi lehet? 2 személy tudna bármit is, az orvos aki megvizsgál, és te... Mi egyik se vagyunk.... Vagy rosszabbul leszel, vagy nem, senki se jós.
2021. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4.3as válaszomban írtam hogy jó hogy nincsenek itt orvosok de írtam hogy mit gondoltok..ha nem tudod max nem írsz feleslegesen...de már tárgytalan.
2021. aug. 20. 23:49
 6/11 anonim ***** válasza:
Leírtam mit gondolok.
2021. aug. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6.oké mit kezdjek vele....
2021. aug. 20. 23:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Amit akarsz. Te kérted, hogy írjuk le amit gondolunk. Miért azzal mit kezdenél ha azt írtam volna, hogy szerintem rosszabbul leszel? Vagy azt, hogy nem?
2021. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8.úgy értettem mit gondoltok hogy mitől lehet...

de aztán tényleg hasznos választ adtál.

2021. aug. 21. 00:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Lehet megfáztál, reggel elég télies az idő, nappal meg nyár van, bár a koronavírus is kezdődhet ilyen tünetekkel. Most én is így vagyok, kissé fáj a torkom, a fülem alatt a mirigy is, és nem érzem jól magam második napja.
2021. aug. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!