Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem tudok aludni a köhögés...

Nem tudok aludni a köhögés miatt nagyon durva lett mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pár napja csiklandozós köhögésem van. Tehát irritál és muszáj köhögnöm. Semmi fájdalmam nincs nem is volt. Orvoshoz nem szeretek menni. Vettem lándzsás utifűt de nem segített.


Két napja kezdődött az hogy már nem tudok aludni sokkal rosszabb lett. Mikor aludnék el rám jön a roham elég csúnyán. Tegnap hajnalban már majdnem hánytam. Ha ciki ha nem folyamatosan be is pisilek mikor rám jön. Nem tudok aludni már az árulás szintjén vagyok annyira fáradt vagyok de alig alig tudok elaludni és arra kelek hogy fulladok. Váladék jön fel rendesen egyébként. Kaptam gyógyszert a nagymamától azt mondta hogy neki ez mindig segít ha a landzsás nem… hát 2 vettem be ma de nem lett jobb . Este jön rám jobban. Már nagyon jó lenne aludni de nem bírok. Mit csináljak?



2021. aug. 22. 00:24
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja és már a fejem is nyilal a tarkómnál az erős köhögés miatt
2021. aug. 22. 00:26
 2/9 anonim ***** válasza:

Hétfőn menj orvoshoz.

Milyen gyógyszert szedsz a nagyi javaslatára? Remélem nem hurutoldót.

Ablakot tartsd nyitva és próbálj meg ülve/feltámasztott háttal aludni.

2021. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagymama gyógyszere nem biztos, hogy neked is jó, sőt, árthat is, ezzel el kellene holnap menned a háziorvoshoz, ő majd meghallgatja a tüdőd és megmondja mi kell rá.
2021. aug. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Köhögéscsillapító gyógyszer, pl. Libexin.
2021. aug. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát mondjuk menj el orvoshoz.

Lehet simán allergiás vagy, nekem ez a parlagfű szezon elég durva szokott lenni.

2021. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Paxirazolt kaptam. Tegnap hajnalban már kicsit jobb volt és valamennyit tudtam aludni. Mára már enyhébb de még mindig rám jön főleg ha ülök vagy fekszem
2021. aug. 22. 22:02
 7/9 A kérdező kommentje:
Elmegyek orvoshoz akármennyire is utálom csak a tüdőben semmit nem hallana. Semmilyen tünetem nincs csak köhögök és jön váladék de a levegő vételem teljesen tiszta.
2021. aug. 23. 00:14
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja és egyébként születésem óta én a számon veszem a levegőt és nem orron. Ez is néha nehezíti mert próbáltam orron úgy nem csiklandozott annyira ha szájon veszek meg majdnem mindig elkezd csiklandozni.sajnos az orron levegő vevès nem opció mert nekem olyan érzés egy kis idő után mint ha valaki folytogatna. Nincs levegőm annyi mint ha szájon veszem. Meg automatikus már.
2021. aug. 23. 00:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Az csak egy rossz beidegződés, én is sokáig a számon vettem és először fullasztó volt az orromon venni, mert nem kaptam levegőt és szédültem... De én nem akartam folyton tátott szájjal lenni mint egy hal, sokat próbálgattam, egyre többet és többet és egy idő után ráálltam és normálisan kapok levegőt az orromon. Mostmár az is idegesit, ha a párom éjszaka a száján veszi a levegőt, és liheg.

Amúgy sem jó szokás, mert az orrodban lévő finom szőrök kiszűrik a levegőt, ha a szádon veszed meg minden a tüdődre megy.

2021. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!