Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Covid oltás utáni lábfájdalom?

Covid oltás utáni lábfájdalom?

Figyelt kérdés

Nos, adott szituáció. Sokat fájt a derekam egész életemben, de június körül nagyon beállt, így elmentem reumatológiára. Az ottani kezelést viszont nem végezték el, csak oltottakon. gondoltam ezt az elején letisztázom, mert biztos írni fogja valaki, hogy minek oltattad be magad...


Viszont mióta megkaptam a második oltást rá kb 3 hétre elkezdett fájni először a bal lábam, most meg már a jobb is. hátul térd mögötti részen főleg.

Szerintetek lehet összefüggés? vagy véletlen a kettő?

orvoshoz, ultrahangra október végére kaptam időpontot a úgyhogy addig gondoltam megkérdem, hátha más is tapasztalt ilyet.



2021. aug. 27. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
47%
Nem biztos, hogy attól van. De lehet. Sok embernek jött elő különféle nyavajája az oltás után közvetlen, vagy rá pár hétre. Abban az esetben, ha úgy érzed, az oltás okozta, Facebook, "Pfizer mellékhatások". Csatlakozz a majd 70ezer fős táborhoz.
2021. aug. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Aha… kéne a fenének az oltás engem akkor inkább nem kezeltek volna, de akkor sem adattam be volna magamnak ezt a mérget. Sajnos már késő.
2021. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

Anyum 80 éves, és neki ugyanez lett a gondja az oltás után kb 3 héttel.

Ő nem ment orvoshoz hiába könyörögtünk neki, és elmúlt magától.

Pedig volt, hogy a wcről nem tudom felállni, és hetegik bottal járt kelt.

2021. aug. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
27%
Na jönnek is az oltottak és jól lepontoznak mindenkit aki ki meri mondani az igazat erről a méregről.. vegyétek fel a 3. 4. Sőt a 13. Oltást is… gratula
2021. aug. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

2-es kösz az infót, de nem ez volt a kérdés!


igazából én sem vagyok benne biztos, most olvasgattam a doctor googleben és gerincfájdalom is sugározhat lábba. meg még ezer dolog

2021. aug. 27. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:
34%

Á véletlen sem a derekadtól fáj a lábad aminek köze lehet hozzá. Nem , ti az oltásra fogjátok. Ne röhögtessétek már ki magatokat. Nekem meg a fogam fájt az oltás után biztos sok köze van hozzá.

Nem a derekad, a gerinced a tartó szerkezetedtől fáj a lábad, biztos nincs hozzá köze. Juj de gáz, hogy mindent ráfogunk amit csak lehet. Szerintem amikor még nem volt oltásod, akkor is attól fájt már akkor a derekad.

2021. aug. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

3

A 80 éves nénikének sem a kora miatt fájt a lába, az oltástól. Hogy lehet ilyeneket ráfogni. Elárulom ebben a korban oltás nélkül is fáj mindenük .

2021. aug. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Épp az előbb írtam, hogy a gerinctől is fájhat a lábam nem értem mire fel ez a stílus. Feltettem egy kérdést, hátha valaki tapasztalt hasonlót, nem konteós agymosott módjára szajkóztam, hogy az oltástól van ez. De már több helyen olvastam, hogy más is tapasztalt ilyet.

Chill!

2021. aug. 27. 18:11
 9/9 anonim ***** válasza:
21%
Azért ez a stílus mert számomra olyan hihetetlen hogy az oltàs lábfájdalmat okozna. Csak a józan paraszti eszünket kellene használni. Nem mindent az oltásra fogni. Nézd meg a válaszadók többsége megerősít téged, hogy az oltástól van. Ahogy a 80 éves mamának a lába is attól fáj. Könyörgöm használd a józan eszedet. A gerinced a tested egész váza. Ez tart. Neked meg már eddig is gondod volt a derekaddal. Akkor nem kell orvosi diploma. De gondolom még ezer más is lehet. Lehet októberre el is múlik mire orvoshoz kerülsz vagy súlyosbodik.
2021. aug. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!