Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van itt olyan aki beoltotta...

Van itt olyan aki beoltotta magát de harmadikat nem veszi már fel?

Figyelt kérdés
2021. aug. 29. 14:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Én.
2021. aug. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Két oltásom megvan. A másodikat július végén kaptam. A harmadikat így csak decemberben kaphatnám meg, ami indokolt is lenne. De őssejt transzplantációm lesz, utána meg pár hónapig semmilyen védőoltás nem adható.
2021. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%
Én majd valószínűleg még felveszem, de most még korainak érzem.
2021. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%
Én most regisztráltam a harmadik oltásra.
2021. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Az oltást hogy veszi fel valaki előtte ledobja a földre ?Mekkora birka emberek vannak benyögnek valami baromságot a TV-ben aztán mindenki azt hajtogatja
2021. aug. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%
Én sem tervezem beadatni a harmadikat. Először még úgy volt, hogy egy oltás is megvéd a súlyos betegségtől, most már kettő sem? Akkor mi a garancia, hogy 3, 5 vagy 15 meg fog védeni? Ráadásul nagyon úgy tűnik, hogy az oltásokkal csak futunk a vírus után: mire megkaptuk az eredeti és a brit mutáns elleni oltásokat, átvette a helyüket a delta, amire már nem annyira jók a vakcinák. Mi a garancia, hogy nem jön megint egy újabb variáns, amire már a 3. oltás sem lesz elég?
2021. aug. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Én egyelőre nem adatom be a harmadikat, februárban volt a második. Jelenleg csak azért nem akarom, mert anno mindkettő után egy hétig rosszul voltam, most meg nem akarok megint 1 hetet kihagyni.
2021. aug. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#5: Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye. ;)


Ha egy szónak sem ismered minden jelentését, nem jelenti azt, hogy azok nem léteznek.

2021. aug. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
ismerem a jelentését és az oltást beadni vagy beadatni szokták nem felvenni
2021. aug. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9; Ezek szerint mégsem ismered.


[link]


Nem mellesleg szakmai berkekben is felveszik az oltást. Hivatalos egészségügyi dokumentumokban is így szerepel.

2021. aug. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!