Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől van? Menjek el orvoshoz?

Ez mitől van? Menjek el orvoshoz?

Figyelt kérdés
Szóval egy hete reggel miután felébredtem,egy óra múlva fejfájásom lett. Ezért ittam,és reggeliztem. De fél óra múlva hányinger társult a fejfájás mellé,azután pedig egyre rosszabbul lettem. Mozogtam,és jobb lett. Aztán ebédre ismét előjött,és azt vettem észre,hogy azóta a nap óta,soha nem vagyok napközben éhes,néha stresszelek (ebből adódóan)már egy hete volt az a nap,ahogy az elején írtam. Eszek rendesen,hiába nem vagyok éhes.És a legfurcsább,hogy egyszer sem hánytam azóta, se ment a hasam. Már kezdtem azt hinni,hogy csak ráizgulok,hogy valami bajom van. Valaki tud segíteni? Vagy orvoshoz kéne mennem?

2021. aug. 31. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
Ahogy te is irtad, stressz okozhatja valószínűleg. Próbálj ellazulni, mantrázd, hogy minden rendben, mozogj sokat.
2021. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Senior Séf ***** válasza:
A stresszkezelésre rengeteg módszert találsz a neten. Nem hülyeségek, hidd el. Az ember arra van berendezkedve, hogy elmegy, levadássza a mamutot, aztán amíg kitart a kaja, addig pihen a tűz mellett. Vagyis rövid stressz, és sokkal-sokkal hosszabb kikapcs. Amikor pörögsz, a szimpatikus, amikor relaxálsz, a paraszimpatikus idegrendszer van bekapcsolva. A mai ember folyamatosan pörög, ezernyi külső és belső stresszforrással veszi körül magát, a bolygóideg egyszerűen nem tud átváltani paraszimpatikus üzemmódra.
2021. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!