Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fél 2 után elkezdett rázni a...

Fél 2 után elkezdett rázni a hideg, hőemelkedésem volt, fél órája 37,2 most pár perce meg 38,5. Dupla takaró van rajtam, majd megfagyok így is. Ez mitől lehet? Reggel orvosnál kezdjek? Gyerekorvos fogad még? 18/l

Figyelt kérdés
Nem érzem magam jól, ráz a hideg, hányingerem van. Levert vagyok.

2021. szept. 1. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az orvost ,ne menj így be.
2021. szept. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát jó lenne ha orvost váltanál, mert 18 vagy és már a "felnőtt" kategóriába tartozol. Elvileg a 18 év betölte után maximum 1 évvel át kell rakatni magad máshova, ha a dokid csak gyerekorvos.

Ezzel ne menj be hívd fel, mert lehet tesztelni kell.

2021. szept. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szüleim nem engednek orvoshoz, mert ez csak amolyan "iskolaundor" szerintük. Elég beteges vagyok így is. Nem tudom mi lesz este, most nincs csak hőemelkedésem, meg hányingerem de elég ez is.
2021. szept. 1. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Így ne menj iskolába. Pláne, hogy körbefertőzheted a többieket. Nyilván van valamilyen fertőzésed/gyulladásod. Szüleid előtt mérj lázat és mutasd meg nekik az eredményt. Egyébként pedig felnőtt vagy, tehát felnőtt háziorvoshoz kell menned. De elég szerintem, ha felhívod telefonon és ha szükségesnek találja, akkor behív.
2021. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!