Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A teafaolaj valóban ér bármit...

A teafaolaj valóban ér bármit is körömgomba ellen?

Figyelt kérdés
2021. szept. 4. 12:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én is kettő hete használom meg csak, nem látok változast, de ez még nagyon rövid idő. Nekem csak a kislabujj körmöm érintett, nem is értem hogyan... A többi hogyhogy nem...
2021. szept. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, paromnak epphogy megjelent a kormen a gomba,felismertuk, rogton szaladtunk is ecsetelokert, de a teafas semmit se ert, pedig azt ajanlotta eloszor a patikus, merthogy nem volt veszes a helyzet. Meg jo, hogy vettunk masikat is, attol el is mult.
2021. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Múlt hónapban voltam körmösnél, akkor derült ki hogy gombás az egyik körmöm. Azóta szinte minden nap bekentem teafaolajjal azt az egy körmöt, mára már el is múlt a gomba.
2021. szept. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Valamit ér, de nem sokat.
2021. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

"Én is kettő hete használom meg csak"


Idézet egy gyógyszeres körömlakk útmutatójából: "a kezelés szokásos időtartama 9-12 hónap"

2021. szept. 4. 12:34
 6/10 A kérdező kommentje:

"Múlt hónapban voltam körmösnél, "


Kamu. mert akkor múlik el ha lenőtt az érintett rész és a helyére egészséges új nő. na most ez 1 hónap alatt nem lehetséges.

2021. szept. 4. 12:35
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem ér semmit, de a lakkok se.
2021. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

" de a lakkok se."


na ez az, hogy ott a méregdrága kitonail és puff elfogyott a flakon és a köröm rosszabb mint volt...

2021. szept. 4. 13:26
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Jelentem, nem. Tapasztalat 4 hónap után.
2021. szept. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt körömgomba elég csúnya, majdnem minden körömömre elterjedt, a bőrgyógyász terbisil tablettát írt februárban, június elejre teljesen lenőtt az egész és szép egészséges nőt helyette.

Én is próbálkoztam minden ecsetelővel, nem ért nálam semmit.. Teafaolaj szerintem max megelőzésre. :) 28 évesen elég égőnek tartottam, féltem vele orvoshoz menni,mert azt hittem igétnytelennek gondolom majd... Kár volt... Pont a szandálos időszakra lett szép.

2021. szept. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!