Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek milyen tapasztalata...

Kinek milyen tapasztalata volt a Covid tesztnél? Nekem pillanatok alatt zajlott le, ez fura, mert több embernek kellemetlen volt. De mi? Nekem mélyen sem dugták le a pálcikát.. Az eredmény persze negatív lett.

Figyelt kérdés

2021. szept. 5. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Végeztem jó párat, illetve nekem is csináltak. Az óvodás, kisiskolás gyerekek nem nyafognak annyit miatta, mint meglett felnőtt férfiak sokszor.
2021. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én arra gondolok, hogy nem volt kapargatás féle, de lehet, hogy az izgalomtól,, kiesett'' nekem ez a fázis.
2021. szept. 5. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem orrból vették le a mintát és olyan csiklandós volt.Egy másodperc volt az egész.Bevallom féltem nagyon mert garatból vették le egyszer és olvastam a neten sok negatívumot róla de aztán kellemesen csalódtam.Nő vagyok egyébként

Párom nem félt egyáltalán.Mondjuk neki már máskor is vették le orrból és így volt tapasztalata.Gyorsteszt volt.Nagy pcr-nál sem nyúlnak fel mélyebbre gondolom

2021. szept. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, én is hölgy vagyok, csak kételyeim voltak, mert semmit nem éreztem...
2021. szept. 5. 18:39
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én éreztem kaparást szúrást, utana még 5-10 percig elég szar volt, de aztán elmúlt.

Nekem már a gyorsteszt is pozitív lett.

Anyámnak még 2 napig fájt a mintavétel helye.

Szerintem nagyon függ attól, mennyire óvatosan csinálják, azzal a drótkefe szerű cuccal elég könnyen felsértik a nyálkatártyát.

2021. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hát most kiderült számomra, hogy ahány hely, annyi módszer A végeredmény a döntő, de még bizonytalan vagyok, de több tesz most anyagilag nem fér bele..

Persze, lesz még rá alkalom, úgy hiszem, még nem látni a végét ennek Covid nak!

Köszönöm a válaszokat!

2021. szept. 6. 07:58
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ahogy te is írtad, ahány hely, annyi szokás. Az első mintavétel nekem is pillanatok alatt zajlott le, a pálcát nem dugták fel mélyre, szinte semmit nem éreztem. Itt a gyorstesztem pozitív lett. A második és a harmadik mintavételnél (ezek már másik helyen történtek) kb. 10 mp-en keresztül volt bent a pálca, nagyon mélyre feldugták és mindenki automatikusan elkezdett könnyezni. Itt mindkét teszt negatív lett.
2021. szept. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

V3rvétel vagy a pálcikás (bocsánat, nem tudom a nevét) a megbízhatóbb?

Mert nekem eddig csak vérvétel volt covidra...

2021. szept. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem volt hozzá szerencsém, hálisten.
2021. szept. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Többféle teszt van. Van amelyiknél nem nyúlnak mélyre, ez maximum csikiz egy picit. De van amikor nagyon mélyre dugják a pálcát. Azt kicsit nehezebben viselem. Rámjön a köhögés, könnyezés és kell némi önuralom, hogy ne kapjam el a fejem. Őszintén szólva sokat gondolkodtam rajta hogy mi van, ha a csikizős nem elég megbízható, de miután egy ilyen teszt pozitív lett egy tünetmentes barátnőmnek, majd két nap múlva csúnyán covidos lett, eloszlottak a kétségeim.
2021. szept. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!