Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valami tompa fájás van a jobb...

Valami tompa fájás van a jobb oldalamon, a derekam vonala felé, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Sajnos nem otthon tartózkodom a héten, és hétvégén kezdődött ez. Annyit kell talán tudni, hogy múlt héten kezdtünk el kondizni egy barátommal, nem tudom összefügghet-e. Nagyon hajlamos vagyok hipochonderkedni és lehet én gondolom túl.. De nagyon félek mi lehet ez.

Szóval legjobban úgy tudnám leírni, hogy inkább mozgásra a jobb oldalamban felül ilyen feszítő/enyhén szúró érzés van. Ezt vagy teljesen az oldalamon érzem (tehát ott, ahol bemélyed a derekamnál) vagy így a bordám alatt. Emellett lehet nem függ össze, de volt hogy a derekam is éreztem hátul oldalt, de olyan izomcsomó szerűen, ha barátom megnyomkodta finoman nagyon jó érzés volt, mintha be lenne állva ott valami ideg/izom.. Megnéztem a hasam, küllemre semmi, finoman megnyomkodtam, talán kicsit keményebb az az oldalam. De én attól szartam be, hogy ha nyomom, valami keménységet érzek ott vagy valamit, nem tudom valamit ki lehet-e tapintani ott jobb oldalt (csak akkor érzem, ha állok). Barátom is nyaggattam most vele, szerinte az izomrostot érezni, ahogy benyomja a hasfalat.

Más nincs se lázam, nincs sárgaság, volt étvágyam is a napokban.

Most ezen nagyon kattogok és félek mi lehet, mellesleg 22 éves lány vagyok.



2021. szept. 6. 15:17
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja még annyi, hogy a tartásom nem túl jó, jártam gerinctornára is, mert ferdeség van a gerincben és csípőben.. Nem tudom ez rosszabbodott-e vagy okozhat-e az is ilyet
2021. szept. 6. 15:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!