Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez a nyelvem alatt ?

Mi lehet ez a nyelvem alatt ?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett fájni a torkom gondoltam megfázás viszont reggel óta fáj a nyelvem töve kb ott ahol a nyelv fék van.. le akartam fényképezni hátha látok valamit és ezt a fehér valamit láttam az egyik képen csináltam másikat azon nem látszott.. aztán próbálkoztam és néha látszik gondolom amikor nincs ott nyál... mi lehet ez ?

2021. szept. 6. 16:17
 1/9 A kérdező kommentje:
Itt a kép: [link]
2021. szept. 6. 16:18
 2/9 A kérdező kommentje:
2021. szept. 6. 16:28
 3/9 anonim ***** válasza:

Magán a nyelvféken a két kis kapszula méretű dudorra gondolsz, vagy az alatta lévő, tócsa szerű elváltozásra?

Bár tök mindegy, egyiket sem láttam még a 30+ és eü. pályafutásom alatt.

Orr-fül-gégész látott már?

2021. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem látott mert ezt csak most vettem észre.
2021. szept. 6. 16:35
 5/9 anonim ***** válasza:
Akkor megérne egy kört az OFG-re.
2021. szept. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Viszont szabad szemmel nem látom..csak ha makro kamerával fényképezek ( éles közeli) .. az OFG az a fül orr gége ?
2021. szept. 6. 16:51
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, az. Nézd, az OFG-n a dokinak van nagyítója is. Ha rendellenesség van, csak látnia kell. Ha megfázásod is van, lehet az okozza, és arra amúgy is kell gyógyszer. Szóval nem feleslegesen mennél.
2021. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.. Ha valaki tud még valamit írja nyugodtan.
2021. szept. 6. 17:04
 9/9 anonim válasza:
Teljesen normális.
2021. nov. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!