Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért fáj így a fejem?

Miért fáj így a fejem?

Figyelt kérdés
Nem akarok elsőre rosszra gondolni, de már 2 napja fáj úgy a fejem, hogy 3 percenként a jobb halánték tájékon beszúr. Rendesen éles szúró fájdalom. 2 vagy 3 percenként belenyilal. De csak azon az egy ponton már két napja. Nem múlik hiába vettem be gyógyszert. Picit zavart vagyok, lassú a felfogásom, és nem bírok koncentrálni. Egyszer meg id szédültem. Sosem volt migrénem sem. És nem az a kibírhatatlan fájdalomról van szó, csak rohadtul zavar. Érzem mert mikor belenyilal akkor fáj de nem annyira nagyon. Csak érzem. Mitől lehet ez? Volt ilyen másnak is?
2021. szept. 7. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
2021. szept. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De szerintem nem ez van nekem. Azért nem ennyire fáj hogy kinyomódik a szemem meg ilyesmi... A forrasztópákás fájdalom se igaz.. Fájni fáj mert belenyilal de nem ennyire vészesen
2021. szept. 7. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert vettél be?

Migrénre a Quarelin tökélestes szokott lenni, ha nincs koffein allergiád.

2021. szept. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Nemed? Ugyanis bármi lehet. Lehet fogfájás sugárzik ki, lehet az időjárás, lehet túl kevés vizet ittál, lehet a vérnyomásod ingadozik. Lehet a menstruáció jele vagy akár fülgyulladás. De lehet stressz is, fáradtság...
2021. szept. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!