Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez Mi lehetet tegnap este?

Ez Mi lehetet tegnap este?

Figyelt kérdés

Tegnap este vacsorázni kezdtem(

Kaja közben lehajoltam a cicához és utána kezdett el fájni) amikor a hasam hirtelen megfájdult a köldökömtől a gyomorszájamig.

Szúró nyilalló fájdalom fokozatosan Kicsitől közepes erős utána elölről kicsi közepes erős. Körülbelül 20 30 percig utána elmúlt.

Nagyon megiedtem..

Gyomorsavam az van.. Meg néha bal oldalt enhyén szokot szúrni kaja után ha fűszeres..


Ez ugye nem gyomorfekély?

A székletem rendben van.

28/F



2021. szept. 7. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Elmehetnél egy hasi ultrahangra. Magánrendelés drága sajnos, 15-20 ezer, Sztk-ba lehet sokat kell várni. Tudod nagyon sokféle betegség van, jó időben segítséget kapni. Sajnos ez a fiatalokat sem kíméli, de közel van az az idő amikor megszűnik az összes szenvedés a földön.
2021. szept. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy csak sima izomgörcsöt kaptál? Az tud ám pokolian fájni. DE ha nem ettől volt, akkor tényleg nem ártana kivizsgáltatni.
2021. szept. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Jovoheten meg probalok idopontot kerni.

Azota semmi bajom lekopogom De nagyon megiedtem

2021. szept. 7. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha sokat a savad nem ártana egy tükrözés, hogy mi okozza.
2021. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Mindenkep tukrozni kellenne?

Más lehetoseg nincs? Ami Enyheb...

2021. szept. 11. 22:22
 6/9 anonim ***** válasza:
Máshogy nem látnak bele a gyomorba sajna.
2021. szept. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De egyáltalán nem érzel semmit belőle.. Csak, hogy nyitva van a szád és ennyi. Leérzéstelenítik a torkodat, mint a fogászaton a sprayvel, hogyha voltál fogkőleszedésen már aztán utána ennyi. Nem kell nyelned, ugyanúgy kapsz levegőt, mint normál esetben. Észre sem veszed, hogy ez a dolog folyik. Illetve az egész művelet gyorsan megvan. Felesleges tőle félni.
2021. szept. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Rendben

jövőhétre kaptam időpontot ultrahangra.

Ugye ez nem rák?

Gyomorsavam van es reflux miatt köhögök meg a sav marja sokszor a torkom is..

2021. szept. 13. 13:48
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha rák is lenne, akkor se mutatná ki az UH. Az UH igazából a gyomornál semmit se fog mutatni. Mindenképpen gyomortükrözés kell, hogy felfedjék a probléma okát.
2021. szept. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!