Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mennyi esélyem van, hogy van...

Mennyi esélyem van, hogy van még antitestem?

Figyelt kérdés

Decemberben voltam COVID-os és júniusban csináltattam egy antitestes tesztet, hogy kaphassak újra egy védettségit. Most is ezt tervezem tenni mert szeptember végén megint lejár. A tesztet június elején csináltattam és 1177,7 aU/ml lett az eredmény. 50-től adják meg úgy tudom, akkor még simán lehetne antitestem, nem? Tapasztalatokat ha van valakinek hasonló, szívesen fogadom.


UI: Nem kérek olyanokat, hogy “oltasd be magad inkább”. A kérdésre válaszoljatok mert az oltásos szentbeszédekre nem vagyok kíváncsi. Köszönöm.



2021. szept. 8. 19:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van
2021. szept. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
49%

50%


vagy van, vagy nincs.

2021. szept. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet még annyi hogy elég legyen
2021. szept. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes megpróbálni, van rá esélyed.
2021. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennyinél biztos van. Én márciusban voltam beteg, és 576. AU/ml van még bennem, a napokban mérettem. Védve vagyok, majd oltatok, ha elfogy.
2021. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A testvérem tavasszal volt covidos, ha jól emlékszem kétezer-valamennyi volt utána az értéke. Nemrég ment újabb mérésre, hogy megint kaphasson igazolványt. Még mindig magasabb volt az antitest száma az ötvenes határértéknél, de már csak százvalamennyi. Szóval még most is sikerült igazolványt szereznie, de valószínűleg ez volt az utolsó, újabb négy hónap múlva szinte biztos, hogy nem éri majd el a határértéket.

De ezek alapján neked most még van esélyed.

2021. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat mindenkinek! Holnap megyek antitest vizsgálatra, remélem nekem is marad még annyi hogy megkaphassam az igazolványt.
2021. szept. 12. 20:26
 8/16 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam a teszten, mára már meg is küldték az eredményt. Ha valakit érdekel, kereken 300 AU/ml lett az eredményem szóval ez már nekem is az utolsó lesz, de legalább van ismét.
2021. szept. 14. 10:07
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Na, gratulálok! 😀
2021. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! 😁
2021. szept. 15. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!