Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Múlthét hétvége óta rosszul...

Múlthét hétvége óta rosszul érzem magam, valami tanács gyors meggyógyulásra?

Figyelt kérdés
Múlthét szombaton este pár haverommal sétáltunk a városba de éreztem hogy rosszul vagyok,torokfájás, szokatlanul fáradt voltam ezért hamarabb hazajöttem. Másnap nagyon fájt a fejem és húzott az ágy. Hétfőn nem mentem gyakorlatra mert hőemelkedésem volt (37,4). Voltam a gyerekorvosnál aki nem írt fel nekem antibiotikumot, szinte meg se vizsgált pedig nagyon gyulladt a torkom így elkellett mennem egy magánrendelésre ahol megvizsgáltak, megállapították az erős torokgyulladást felírtak nekem antibiotikumot és köptetőt, de hiába szedem a köptetőt csak szárazon köhögök, nem nagyon hoz fel semmit és ugyanúgy fáradtnak érzem magam. Orrom csak ritkán folyik és ilyen átlátszóan, inkább elvan dugulva a torkom viszont továbbra is nagyon piros és jól bevan dagadva. Jövőhéten viszont mennem kéne iskolába+már levan beszélve hogy kezdem a jogsit, ezen belül is az eü-t. Ami érdekes hogy néha hőemelkedésem van néha viszont normális a testhőm. Szedek a gyógyszerek mellé napi 1000mg C-vitamint és ilyen Oliva D vitamint,és megiszok 3 liter vizet meg 1 liter langyos teát. Tud valaki valami gyors felépülő módszert amitől hétfő reggelre jobban érezném magam? Így még nemtudok elmenni sehova mert nagyon köhögök, fáj a torkom és folyamatosan húz az ágy.

2021. szept. 10. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy...?
2021. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2021. szept. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es,nemtudom mire szeretnél kitérni

2-es köszönöm szépen a választ!

2021. szept. 10. 22:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy covid,gondolom az első ezt akarta írni.
2021. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4-es: Nem hiszem hogy covid, azt a magánrendelésen megállapították volna
2021. szept. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!