Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez azt jelenti 40/min alatt...

Ez azt jelenti 40/min alatt megállhat a szív? Többi lent.

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy 40-es pulzus alatt megnő a szívmegállás esélye , nekem alacsony a pulzusom ,mértem már 40-et többször , nem vagyok edzett , sem sportoló , 39 is volt , kivizsgáltak többször , tüneteim nincsenek , pacemakert nem is adnának ha kérnék se , de akkor mi van ilyenkor?

2021. szept. 14. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy hogy mikor 40-es a pulzus. Normál állapotban vagy pl. alvás közben amikor átlagosan kb. 24 ütéssel csökken. De ha nem sportolsz az elég alacsonynak tűnik.
2021. szept. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyszer mértem hajnalban film nézés közben , viszonylag mozdulatlan , ha jó volt a pulsoxi.
2021. szept. 14. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem alvás közben rendszeresen 40 környékén van, nyugalmi állapotban pedig 60. Viszont, rendszeresen sportolok. Egy sportolónak lehet akár 30-40 környékén is ami normálisnak tekinthető. [link]
2021. szept. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!