Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kaparó torokra megoldás?

Kaparó torokra megoldás?

Figyelt kérdés

Három napja vagyok beteg, abból az első nap csak fájt a torkom, azóta nem tudok aludni a kaparó érzéstől, folyton nyelnem kell (ez főleg éjszakánként jellemző), és/vagy köpnöm a felgyülemlő váladékot a torkomban. Ami viszont semmire nem múlik el, az a kaparó érzés, plusz az, hogy alig tudok megszólalni. Köhögési rohamom nincsen, ahogy a legtöbbeknek, csak néha-néha egy kicsit, de az nem vészes. Néha teákra, esetleg mézre, és evésre lesz minimálisan jobb, de aztán mindig visszaesek. Már mindent kipróbáltam, strepsils, septofort, különböző teák, svéd csepp, fokhagyma kapszula, c vitamin, listerin, kifogytam az ötletekből. Valami tipp?

U.i.: Orvosnal meg nem voltam, par nap mulva megyek, ha esetleg kiderulne, hogy bakterialis, es csak antibiotikummal gyogyithato.

16/L

Előre is köszönöm a segítséget!



2021. szept. 17. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
69%

Klasszikus dolgokat nem ismered?


Meleg mézes tea vagy neocitrán.

Fokhagyma.

C + D vitamin.


3 nap alatt ne mondjad, hogy kipróbáltál mindent, nem kell mindent kipróbálni, a bevált dolgokat kell művelni, amíg el nem múlnak a tünetek.

2021. szept. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fokhagyma
2021. szept. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sós vizes gargalizálás.
2021. szept. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Milyen a torkod? Mutass képet.
2021. szept. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!