Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan oltassam be magam...

Hogyan oltassam be magam illegálisan (feketén), úgy hogy kapjak utána papírokat?

Figyelt kérdés

Édesanyám egy hatalmas oltás ellenes, nézi a facebook propagandát amit nyomnak az idióták, hogy "mikro chipek az agyba" meg hasonlók, szerintem nem kell részleteznem. Olyan korban vagyok hogy még nem oltathatom be magam szülői engedély nélkül. És ha el jön az az idő hogy diák ként kizárólag oltással mehetek iskolába, és ha nincs oltásom akkor online oktatásban kell részt vennem (vagy hasonló), akkor nem tudok mit tenni, persze ez még nem is a legfőbb indokom, az egészségem is féltem. Ki tudja mikor bukkan fel egy olyan variáns mely 50%ban halálos. A kérdés a következő:van rá minimális esélyem hogy beoltathassam magam (úgy hogy az ehhez járó okmányokat, papírokat is meg kapjam), vagy dögöljek meg a koronában ott ahol vagyok anyám miatt, és vessem el a vágyat hogy normális oktatásban lehessen részem?


Jah, és anyámat lehetetlen meggyőzni és ő az egyedüli gyámom :D



2021. szept. 20. 16:16
A kérdező szavazást indított:
Add fel haver, ezt beszopt@d.
Van rá esélyed hogy beolthasd magad.
12 szavazat
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
87%
Anyád egészen biztosan nem a gyámod, de mindegy. Ha oltást akarsz es ő nem, akkor besetalsz a gyamhivatalba, elő adod a problémádat, ők pedig megadják az engedélyt.
2021. szept. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Bocs, tudom a szó kincsem és a szóhasználatom szörnyű, lehet véletlen vagy azért mert hülye vagyok rosszul használtam ezt a kifejezést, köszi a választ.
2021. szept. 20. 16:26
 3/28 anonim ***** válasza:
37%

Küldd rá anyádra a gyámügyet!Így kell ezt csinálni.Nagyobb az esélyed hogy villám nyír ki mint a korona de mindegy XD

Milyen 50%-os mutáns?XD

Nem tudom hol tájékozódsz de ez nem egy pestis vagy spanyolnátha🤦‍♀️

Propaganda?Tele van a város plakátolva az oltás reklámokkal XD

2021. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
NEm derül ki, mennyi idös vagy, ez nem lényegtelen.
2021. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
31%

Javaslom, beszélgess pár idiótával, aki "oltás ellenes."


Meg beszélgess pár okossal, aki nem. Vagy itt elég csak megnézni Cilit, meg a társaságát.


Aztán, ha azt látod, hogy baromságokat beszélnek, egy összefüggő mondatot nem tudtak elmondani, nem tudnak levezetni érthetően dolgokat... Bármelyik oldal is legyen ez... Na, az a retardált, a másik az értelmes. Nyilvánvaló, hogy melyikhez érdemes "csatlakozni."


Én még nem találtam olyat, aki 2 szónál többet tudott volna mondani az oltás mellett. Azonban értelmes, értékes, jól levezetett, követhető és bőséges na meg sokrétű levezetésekkel találkoztam, hogy miért ne.


Amúgy keresek olyat, aki úgy érzi le tudja vezetni értelmesen, hogy miért oltassa be magát az ember. Aki úgy érzi, neki nem haladja meg képességeit a szóban való kommunikáció és úgy érzi tud releváns, gondolkodó emberhez méltó levezetést előadni, az kérjen privátban egy linket. Discordon szívesen meghallgatok bárkit. :)

2021. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván kiskorú ha azt írja hogy abban a korban van hogy szülői engedély kell.Hogy pontosan hány éves szerintem nem olyan lényeges mert ő most szeretné az oltást és nem teheti meg

Lehet 13,14.15,16,17 éves is

A lényegen nem igazán változtat

Bemegy a gyámügyhöz és elpanaszolja hogy nem engedi az anyja hogy beoltassa magát aztán a gyámügy majd lép valamit

#3

2021. szept. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
30%
Minek oltanád be magad tizenévesen? Nem tudom nálatok, hogy megy de mifelénk ha adsz egy 10 est az orvosnak még le is cidáz, na jó nem épp, de annyira elég, hogy kukába dobja az oltást és írja be, hogy beoltott.
2021. szept. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk én azért oltattam be magam, mert a társadalmi felelősségvállalás részének tartom pont ugyanugy, mint a gyerekek kötelező oltásait.
2021. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
52%
A sok idióta aki a gyámügyet javasolja, ha valami baja lessz az oltás után akkor ki fog gondoskodni róla? A szülei vagy az állam?
2021. szept. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
66%

9!


Szíve joga dönteni a saját életéről és egészségéről. 16 éves minimum, merthogy annyi itt a regisztrációs korhatár. Nem Magyarorszagon élek, itt nálunk én fejre is állhatok, a gyerekem 16 évesen maga dönthet az egeszsegevel kapcsolatos dolgokrol, igy pl a fogamzasgatlasrol, abortuszról, védőoltásról is. Jó is így. Az ő élete. Én szülőként csak utakat mutathatok, a döntés az ő joga.

2021. szept. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!