Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van egy csomó, lefelé a...

Van egy csomó, lefelé a gerincoszlopom végén, mi lehet az?

Figyelt kérdés

Mozgatható, azthittem külső aranyér, de nem a s*ggemből jön ki. Hanem közvetlen a gerincoszlopomból. Esetleg, ha volt hasonlótok, és leírnátok, hálás volnék érte.


Mérete akkora, mint egy Aranyér gyógyszer, ehhez tudnám hasonlítani, de az alakja kerekebb azért.


Dokihoz, holnap mennék, de előtte, érdekel a véleményetek.


(Remélem nem nől még egy farkam)


2021. szept. 21. 06:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Sérv?
2021. szept. 21. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, az a sok üléstől kialakulhat? Az utóbbi időben, nagyon eltúloztam, mindössze, 2 hetet voltam itthon. Amiből, pár napot mozogtam, 4-et.
2021. szept. 21. 06:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom csak tippelek. De amúgy szerintem ja, ha nem jó a szék vagy nem jó a testtartásod ülés közben.
2021. szept. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, folyamatos húzódásba volt a gerincem, mert mindig előrehajolva ülök, köszönöm a segítséget, és mivel eléggé mozgatható, nem nagyon csatlakozik sehova, így gondolok én arra, hogy nem aranyér, de a doki, jobban megtudja mondani mint én.
2021. szept. 21. 06:41
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Aranyér az végbélnyílás környékén van és az egy begyulladt érképlet. A gerincoszlopnál ha van, akkor az más.
2021. szept. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Zsírcsomó is lehet. Nekem van a gerincemnél is néhány.
2021. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kicsit megnyugodtam :D Tudjátok, azt mondták, hogy az aranyeret, kézzel is vissza lehet tenni, én meg mondom, jézusom, ha olyan messze van a végbélnyílásnál :D A kérdésbe azért nem így írtam mert hírtelen nem jutott eszembe :D Akkor milyen rossz, hogy visszarakják :D
2021. szept. 21. 08:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Na, szóval, az egy Terime volt, amit szépen meg is műtöttek, hát amikor belebökték a tűt, annyira még nem fájt semmi, rosszabb volt, mint a képközépcsont-törés újj deformáció mellett is. Szóval, akinek ilyesmi van, mint nekem volt, az lehetséges, hogy Terime lesz. De, menjetek doki-hoz, ő jobban tudja.
2021. szept. 23. 14:06
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
A terime az csak azt jelenti, hogy egy csomó vagy olyan nem odaillő dolog, amiről nem tudják mi az, gondolom lesz szövettan vagy valami.
2021. szept. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát, erről semmit se mondtak, ma vissza kellett mennem, és holnap is visszakell. Igazából, gennyedző folyadékot nyomtak ki belőle, ami érzéstelenítő mellett is hihetetlenül fájt. Szóval a terime az csak egy csomó, okés, így már értem. :) Köszönet :)
2021. szept. 23. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!