Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A delta variáns kezdődhet e...

A delta variáns kezdődhet e csak hasmenéssel?Láz, hőemelkedés, torokfájás nincs,csak hasmenés.

Figyelt kérdés

#korona #COVID #Dlelta
2021. szept. 22. 09:15
 1/6 Senior Séf ***** válasza:
73%
Márt hiszi azt mindenki, hogy a covid kiirtott minden más betegséget?
2021. szept. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A britről olvastam, hogy hasmenéssel kezdődhet, a deltára inkább az erős nátha jellemző. Mindenki másképp reagál a covidra, elég változatos tüneteket okozhat. Viszont ha nincs még hőemelkedésed sem, akkor nem valószínű, hogy az lenne.
2021. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van valami hasmenéses járvány,mert a környezetemben is mindenki hasmenésre panaszkodik egyéb tünetek nélkül..
2021. szept. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem egy hónapja volt csak hasmenés. Lehetett barmi, etelerzekenyseg is, de plvastam covidrol is, nem zartam ki azt se.


Bar azon szerintem tavaly februarban tul voltam..

2021. szept. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A calicivírus okoz làz nêlküli hasmenést. Iskolakezdéskor szokott nagyobb számban előfordulni.
2021. szept. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez bármi más lehet. Hasmenős vírus is van mostanában.
2021. szept. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!