Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozza a szedulest?

Mi okozza a szedulest?

Figyelt kérdés

Nem innen varok orvosi segitseget, csupan kivancsisag, hogy volt e valakinek hasonlo tunete.

Mostanaban sokszor tapasztalom hogy elkezdek szedulni. Nem tartosan par percig de naponta tobbszor is volt hogy elofordult.

Amit erdemes lehet tudni, feleve voltam 24 oras Holteren, ahol egy kis ingadozas volt, nem tul veszes szerintem, a legmagasabb 154/82 volt, viszont az aznapi meresek atlaga 122/62. Emiatt szedek 2,5 mg Coverexet. Valamint volt hogy magas volt a nyugalmi pulzusom erre irtak fel Concort, de abbol mar annyit szedek amilyen kicsire tudom torni mivel a szivemmel nincs baj es a laboron se volt semmi vesz, valoszinu az meg enyhe panikroham lehetett mert sokat stresszeltem es ez mar volt tobb alkalommal is hiaba bevettem a gyogyszert



2021. szept. 27. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Eszel, iszol eleget? Pajzsmirigy? Vashiany? Vercukorszint ingadozas? Ezeket neztek? Erdemes lenne meg ezeket megnezni, de akar egy ful-orr-gegeszhez is elmenni, ha nagyon zavar a dolog.

Es szerintem a diasztole kicsit alacsony, lehet csak a gyogyszer miatt, de alacsony vagy hirtelen leeso vernyomas is okozhat szedulest.

2021. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
90%
#1 jól írja, esetleg nyaki érszűkület.
2021. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!