Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek lehet igaza? Es szerinte...

Kinek lehet igaza? Es szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

4 honapja voltam mellultrahangon magánrendelesen es ott a doktorno azt mondta, hogy fibroadenomat lat vagy intramammalis nycs de nem tudta biztosan megmondani, azon is gondolkodott h vegyen e mintat belole de vegul nem tette. Itt menzesz elott voltam 2 nappal (nem kaptam mashogy idopontot). Nagyon megijedtem es menzesz utan (szoval a vizsgalatra 1 hettel) elmentem egy masik orvoshoz, aki mar semmit nem talalt az eg vilagon. Na ott megnyugodtam de megis van bennem egy ketseg hogy akkor most kinek van igaza, mert az elso adott egy kepet is rola a masik viszont nem es azon gondolkozok hogy el kene mennem meg egy orvoshoz. Tudom ez mar hipohondria de nagyon aggodom meg hat szeretnek is egeszseges lenni. Letezik olyan hogy az elso a mensi miatt latott valamit mert olyankor minden meg van duzzadva kicsit es ugymond felrediagnosztizalt vagy a masodik nem latta meg?

18/L



2021. szept. 29. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Mensi idején sosem szabad mellvizsgálatot végezni, mert téves infót adhat.

Ellenben egy fibroadenoma nem tűnik el csak úgy. Menj el dokihoz, mert itt nem fogsz megnyugtatást kapni.

2021. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hat nem 100% hogy fibroadenoma es ez volt ami meg beparaztatott, hogy az orvos sem tudta megmondani.

De rendben, mindenkepp elmegyek, mert ugy sem nyugszok meg addig.

2021. szept. 29. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!