Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akinek tüdőembólia miatt...

Akinek tüdőembólia miatt nehézlégzése van, nem érzi hogy nem megfázás hanem komoly a baj?

Figyelt kérdés

Apám igy ment el egy hajnalon...

Nem tudom tudta e hogy nagy a baj és csak nem szólt róla ...


2021. szept. 30. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Az embólia nem egy lassan pusztító dolog, főleg tüdőben nem. Szerintem ideje se lett volna szólni.
2021. szept. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem igy volt.

Elotte napokig volt rossz közérzete es nehez légzése csak nem vette komolyan.

5 nap mulva egy reggelen nem kelt fel többé

2021. szept. 30. 12:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor ott más ok is volt, az embólia nem ilyen. saját tapasztalat sajnos.
2021. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Shai-Hulud ***** válasza:

Nekem is volt tüdőembóliám, tapasztaltam, hogy milyen. Én sem vettem komolyan az elején, olyan érzés volt, mint egy erősebb mellhártya gyulladás. Fájt, minden lélegzetvétel nehéz volt, és fájdalmas. De úgy voltam vele, hogy majdcsak elmúlik...

De nem múlt el. Kb. 3 napig bírtam, aztán mivel a feleségem hisztizni kezdett, végülis elmentem a sürgősségire (3 nap után sürgősen...)

Leültettek, és még a szomszéd helyiségbe is tolókocsival tologattak, azt mondták, fel ne merjek kelni, mert ottmaradhatok.

Egy hét kórház lett belőle, és még egy évig szedtem a vérhígítót. De azóta sokkal komolyabban veszem a mellkasi fájdalmakat, még nem akarom feldobni a bakancsot.

És köszönöm a feleségemnek, hogy hisztizett velem, ha nem teszi, lehet hogy már nem élnék...

2021. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom ez az embólia helyén is múlhat. Nálunk baromi gyorsan ölt.
2021. szept. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hajszál pont ugyanezt mondta apám hogy fáj mindene és nehézlégzése van

Már azt gondoltam tudatosan nem vette komolyan, mert igy olyam mintha öngyilkos lett volna.

Több napig volt ez...

2021. szept. 30. 12:56
 7/8 anonim ***** válasza:
És neki honnan kellett volna tudni mekkora a baj? Öngyilkos? Ne beszéld már bele.
2021. szept. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem mindig alakul ki hirtelen. Sokszor azt hiszik az emberek, hogy azért van, mert megfázott, ráhúzódott a hörgőire, majd elmúlik, lehet napokig is szenvedni tőle.
2021. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!