Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sinopharm után COVID- delta?...

Sinopharm után COVID- delta? Kinek mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
2021. okt. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
30%

Én két astra zeneca vakcinát kaptam és harmadiknak pfizert.


Sinopharmról sajnos nem tudok nyilatkozni.

2021. okt. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Sinopharmmal oltottak, most elkaptam. Nem érzek ízeket, szagokat, lázam szerencsére nincs, de az orrom megállás nélkül folyik, fújnom kell, és rettenetesen fáj a fejem. Remélem a nehezén túl vagyok, ha valakinek esetleg van tapasztalata, örülnék ha megosztaná.
2021. okt. 3. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl fogsz lenni rajta ne aggódj!


Érdemes lenne PCR teszttel igazolni a fertőződésedet.

2021. okt. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! PCR nem volt, csak két gyorsteszt (egy vércseppes, és egy nyálmintás), mind a kettő pozitív. Holnap eldől, hogy még ezek mellé kell-e pcr, vagy mi a további teendő.
2021. okt. 3. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Jobban vagy azóta?
2021. okt. 6. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszi, megvagyok, de ma rosszabb mint tegnap. Végül el kellett mennem pcr tesztre is, de mire a procedúra végére érünk remélem meggyogyulok. Már a torkom is elkezdett fájni és kohogok, az orrom már jobb.
2021. okt. 6. 07:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!