Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy emlőrák?

Lehet hogy emlőrák?

Figyelt kérdés
8 hónapja van egy "csomó,, a mellembe. Mikor elsőnek észre vedtem azt hittem hogy a menstruáció miatt, mert közeledett. De nem, és halasztottam állandóan hogy orvoshoz menjek ezzel. A "csomót,, tudom úgy mond picit mozgatni és nagysága változik. Fájdalmat ritkán érzek de szűrő feszülő fájdalmat. Múlt hónapba elhatároztam hogy orvoshoz fordulok. Orvosom elküldőtt nőgyógyászatra. Nőgyógyászaton nem végeztek semmi vizsgálatott csak picit meg tapintotta a mellem és el küldött mammográfiára. Kaptam időpontot. 6 nap múlva megyek mammográfiára. És őszintén szólva félek, nem is a vizsgálattol hanem az eredményről. Családba van több daganatos ember. Szerintetek túl gondolom? Vagy van miért aggódnom? Voltatok már ilyen helyzetben?
2021. okt. 12. 20:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Általában a mozgatható csomók,ciszták szoktak lenni vagy pl az emlőszövet megvastagodásával járó állapot. Ez jóindulatú csomót/csomókat hoz létre a mellben melyek mozgathatóak és a méretük ciklustól függően változik.

Persze a vizsgálatra mindenképpen menj el,de nem hinném hogy daganat lenne.

2021. okt. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Először is nagyon köszönöm! kicsit meg nyugodtam

Persze elmegyek mindenképp.

2021. okt. 14. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!