Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik oltottként elkapták a...

Akik oltottként elkapták a covidot hogyan élték meg? Esetleg akik már oltás előtt is voltak betegek, súlyosabb volt mint a második?

Figyelt kérdés

2021. okt. 14. 08:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem fel sem tűnt, kolléga lett pozitív, ezért mindenkit teszteltek a munkahelyen. nem volt tünetem, megismételtettem a tesztet, de az is poz lett.
2021. okt. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Én Tavaly októberben voltam először pozitív, akkor elég magas lázzal, iz- és szaglásvesztéssel (Ami egyébként a mai napig nem tért vissza 100%-osan), valamint nagyon durva fáradékonysággal, végtagfájdalommal küzdöttem kb 1 hétig.

A nyáron megkaptam a két oltásomat, és most októberben újra elkaptam a vírust. Nagyon gyenge hőemelkedésen és orrfolyáson kívül semmi bajom nem volt. Az, hogy most enyhébb lefolyású volt szerintem az oltásnak is, illetve az 1 éve történt betegségnek is köszönhető.

2021. okt. 14. 09:26
 3/13 anonim ***** válasza:
52%

Az a baj ezzel, hogy könnyű az oltással magyarázni az enyhébb lefolyást, de mivel tud többet, mint a betegség? Az is ugyanúgy antitesteket termel, tehát simán lehet, hogy oltás nélkül is enyhébb lenne a 2.

Egyébként tudok ilyet. Az első után kb.4hónappal kapták el újra. A kettő között beoltották őket. Ugyanolyan tüneteik voltak, mint az elsőnél, csak rövidebb ideig. 2 napon belül túlestek a nehezén.

2021. okt. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Az oltással csak felerősítik az ellenanyag termelést, lehet, hogy nekem az 1 év alatt el is fogyott volna ha nem oltatom be magam. Ezért is írtam, hogy valószínűleg mind a kettő besegített.
2021. okt. 14. 09:56
 5/13 anonim ***** válasza:

Igen, a te életedben, valószínűleg így van, de amennyire én tudom, attól, hogy elfogynak az antitestek, memóriasejtes immunitás még lehet, csak azt nem mérik. Náluk viszont eleve jóval kevesebb idő telt el a két fertőzés között.

#3

2021. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jav.: a te esetedben
2021. okt. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
63%
Egy oltást se kaptam se én se az egész családom és egyikünk se volt covidos. A nagymamám kapott egyedül oltást és 2 nap múlva kórházba került és meghalt😢.. úgyhogy erről nem tudok nyilatkozni. Nem kell elhinni mindent amit a tvben mondanak
2021. okt. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én tapasztalatokra alapozok, nekem sem a családomban, sem a nagyon nagyon tág ismerősi körömben sem volt oltás utáni halál, de nyilván interneten mindig felbukkan valami anonim emberke, akinek a rokona meghalt az oltás miatt.

Koronavírusban viszont majdnem elvesztettük a nagymamámat, nem sokon múlt hogy túlélje.

2021. okt. 14. 14:12
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Én nem vitázni akarok amúgy, csak emiatt mi eléggé félünk mert hát hirtelen tele lett gennyel a tüdeje és megfulladt :( nem nagyon lenne szívem ilyene kamuzni ha van nevem ha nem
2021. okt. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

3-as

Az oltás annyival tud többet, hogy az azzal elnyerhető védettséggel előtte nem szükséges még külön elkapni, hetekig dögrováson lenni, meg a szaglás egy részének véglegesen búcsút mondani.

2021. okt. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!